Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alex Iacob(Aleczz/24828)


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

• Numele real: Alex

• Varsta reala: 15(consider ca merit o sansa)

• Orasul unde traiti: Braila

• Cu ce va ocupati: scoala,cateodata ma mai ocup si cu dezvoltarea jocurilor video de telefon.

• Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigurteti la perfectiune regulamentul serverului?: 

• De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece ma pot descurca in diferite situatii,pot ajuta jucatorii de pe server cu orice problema si pot aloca mult timp server ului.

• Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut,ma numesc Alex am 15 ani sunt din orasul Braila,imi place foarte mult sa ma joc pe calculator,dar si sa fac jocuri. Imi mai place sa  ies afara cu prietenii.Ma joc fivem din 2020 si multe alte jocuri.

 

Informatii de pe joc:

 

• Numele din joc (Buletin): Alex Iacob

• Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):
aleczz💤#jupanu
• Ore jucate pe server: 150

• De cat timp jucati pe server: m am jucat putin in anul 2021 dar acum m am apucat serios.

• Cat timp acordati serverului pe zi: De obicei minim 6 ore pe zi.(Mai multe seara/in vacante)

• Sanctiuni anterioare pe server:
Nu am sancțiuni pe server.
• ID-ul din joc: 24828

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.

• Averea detinuta in joc: Detin un vip diamond,o masina de la clasa A cateva de la B si una de la C+ 300k in banca+diferite obiecte.

• Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu

• Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu

• Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as fi mult mai activ pe server,m-as ocupa cu drag de tickete si as ajuta cu tot ce pot jucătorii la orice ora.

• Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Pai,un helper trebuie in primul rand sa aiba un comportament adecvat,sa se ocupe cu grija de tickete,sa ajute jucatorii de pe server care au întrebări/probleme, sa fie atent si sa corecteze posibile greseli.

• Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,obs.

• Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share