Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Oli Drim [ olix/ ID: 67466 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Oli 
  • Varsta reala: 29
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: -
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit acesta functie deoarece am capacitatea de a ma adapta repede la situatii conform regulamentului in vigoare, comunic intr-un mod eficient si transparent rezultand un nivel de productivitate marit, totodata am lucrat in foarte multe domenii ce necesitau abilitatea de a lucra in echipa "acesta abilitate consider ca este absolut necesara intr-un mediul profesionist cum este FPLAYT".
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, numele meu este Oli, am 29 ani, imi plac jocurile video de actiune si mai ales cele ce tin de relationare interumana, drept pentru care , din cand practic ca hobby airsoft-ul, nu sunt eu asa profesionist cu trasul in fivem, dar in viata reala pot sa zic ca ma descurc. 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Oli Drim
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Olix
  • Ore jucate pe server: 1174
  • De cat timp jucati pe server: 1.10.2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: - 
  • ID-ul din joc: 67466
  • Averea detinuta in joc: 1.5M cash + bunuri in valoare de 4mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca pentru acesta functie trebuie sa fi diferit. Daca voi fi acceptat , vreau sa incerc sa fiu mereu aproape de cetateni Ls-ului si totodata sa le inteleg nevoile si probleme din viata lor de zi cu zi, astfel incat acestia sa plece multumiti si totodata cu "lectia invatata"
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ajuta la rezolvarea problemelor intampinate de jucatori cum ar fi : bug-uri , nerespectarea regulamentului, reclamatii, intrebari diverse, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Edited by olixdx
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share