Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Claudio Di Francesco [ Claudio :3 / ID: 3052]


Recommended Posts

nformatii din viata reala:

 

Numele real: Claudio Di Francesco
Varsta reala: 24
Orasul unde traiti:Nurnberg (Germania)
Cu ce va ocupati:Scoala de Politie (Bereitschaftspolizei VII. Abteilung Sulzbach-Rosenberg, Außenstelle Nabburg)
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt si am fost staff pe mai multe servere si jocuri ex Rust(warewolf)detin:
Abilități puternice de comunicare
Bună judecată
Dedicare
Cunoștințe și experiență: un membru bun al Staffului ar trebui să aibă o înțelegere puternică a serverului sau comunității pe care o moderează, precum și experiență și abilități relevante. Aceasta poate include experiență cu instrumentele de moderare, cunoașterea regulilor comunității și înțelegerea celor mai bune practici pentru gestionarea diferitelor situații si sper sa pot demonstra ca cea ce zic este adevarat.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un tip foarte chill care se gândește mereu că cineva care greșește ar trebui mai întâi să înțeleagă de ce greșește și să ia și să accepte consecințele sunt hotărâtor, simplu, nu arogant, mereu la obiect și funny.
(Sunt enorm de Acord ca orele  care eu le detin sunt putine eu eram in trecut pe sv doar ca nustiu dece nu mai am ore nu vreau sa mint sa spun cate ore aveam aproxemativ ptr nustiu idul a ramas dece nu mai am orele nustiu dar punctul meu este ca chiar daca am putine ore sunt determinat a demonstra ca sunt 1 activ si 2 arata ca sunt capabil si ma pricep la cea ce fac sper sa pot avea sansa de a demonstra dece sunt capabil ar fii o oportunitate grozava pentru mine si as fii foarte fericit!).

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Jeani Francisco
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Claudio :3
Ore jucate pe server: 400+
De cat timp jucati pe server:aprox 3 ani
Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
Sanctiuni anterioare pe server:nici una
ID-ul din joc:3052
Averea detinuta in joc:2-3 milioane
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fii un pic demoralizat dar nu ar schimba idea de a incerca din nou in viitor sau a juca pe sv.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:

Un Helper se ocupa/oferă asistență sau sprijin unei alte persoane pe Sv. Sarcinile și responsabilitățile specifice ale unui Helper pot varia în funcție de context și de nevoile persoanelor pe care îi asistă. Cu toate acestea, unele sarcini comune pe care le poate îndeplini un Helper pentru mine ar fii:

 sprijin emoțional
 asistență practică
 îndrumare pe sv  tips / info
 elabora situatiile in care se greseste si santioneaza playeri care gresesc
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:DA
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

este a doua oară când aplic, sper că am șansa de a-mi demonstra expertiza și că am capacitatea de a ajuta oamenii!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share