Jump to content
×
×
  • Create New...

Aplicatie HELPER


Recommended Posts

zz7c9C5.png


Informatii aplicatie HELPER

  • Foarte important un microfon este obligatoriu fara gajit si ragait.
  • Orice insistare dupa un mesaj este egal cu anularea aplicatiei.
  • Nu va bateti capul sa aplicati ca si HELPER daca va stiti cu un comportament necorespunzator pe server.
  • Trebuie sa fiti un player activ pe server si cu vechime.
  • Limbajul este foarte important deoarece actiunile dvs. aduc daune serverului.
  • Invatati foarte bine regulamentul inainte de aplicare deoarece testul poate avea loc oricand.
  • Aplicatia nu este una exagerata vrem doar sa vedem ca va dati interesul.
  • Cei ce primesc aceasta functie pot fi avansati in functie de activitate.
  • Aplicatia se face printr-un topic nou cu TITLUL in genul acesta: [ HELPER ] Nume Prenume [ NUME FORUM / ID DIN JOC ]

EXEMPLU:

[ HELPER ] Carlito Navarro [ Carlito / ID: 69 ] 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Neagu Andrei
  • Varsta reala: 14 jumate fac 15 pe 29 iulie 
  • Orasul unde traiti: Cernavoda
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu cred am un motiv anume , dar eu decat vreau sa ajut aceasta comunitate
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma cheama Neagu Andrei sunt un baiat bun nu injur vreau sa ajut oameni si sa ii invat sa nu mai faca greseli , ori ce greasala facuta o poate regreta mai tarziu

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Kadiru Andrei
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ZhArU-_-2023-_-
  • Ore jucate pe server: 56.75
  • De cat timp jucati pe server:am fost acum mult timp dar acum am revenit din nou
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 banuri discornnect in rp
  • ID-ul din joc:72950
  • Averea detinuta in joc:nu am o avere
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:nimic as face ce face un membru staf ic player ca toti lalti, occ admin
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu sanctionare playerilor care fac un rp gresit , ajutarea playerilor
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da pot filma si cu accestea dar mai bine cu AMD
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share