Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marcel Bengosu [ Anprocry / ID: 64144 ] 


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Valentin
  • Varsta reala: 25
  • Orasul unde traiti: Iasi
  • Cu ce va ocupati: Antreprenor
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Stapanesc destul de bine regulamentul server-ului dar doresc sa fiu sincer asa ca am sa raspund cu NU la aceasta intrebare. Indiferent cat de bine cunosti un lucru consider ca mereu exista loc de mai bine. 
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca sunt o persoana serioasa cu capul pe umeri care gandeste la rece problemele. Ma integrez usor in orice mediu si sunt obisnuit sa lucrez sub stres si ce este cel mai important ma pricep foarte bine sa lucrez cu oamenii, sa fiu respectuos si desigur sa respect si sa imi indeplinesc task-urile. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Nu sunt cu nimic mai deosebit fata de restul oamenilor, im a simple man. Imi place sa fie ordine ( daca pot spune asta ) adica mai pe scurt imi place sa respect si sa ma asigur ca regulile sunt respectate. Am aptitudini de comunicare destul de dezvoltate obtinute in cei 4 ani de cand detin doua societati comerciale si sunt obisnuit cu conditii nu tocmai prietenoase de lucru. Sunt devotat in cea ce fac si ma implic mereu cand este necesar ajutorul meu. I

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marcel Bengosu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Anprocry
  • Ore jucate pe server: Aprox 500 ( nu am acces acum la calculator sa va comunic exact. ) 
  • De cat timp jucati pe server: 09.2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi , dar o medie saptamanala ar fi undeva la 4 ore pe zi.  ( depinde foarte mult daca sunt plecat din oras sau nu dar nu e nimic neanuntat )  
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu exista. 
  • ID-ul din joc: 64144
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 5mil daca ne raportam la bani in banca, bani lichizi si bunuri. 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Absolut deloc. 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu pot sa zic ca as schimba ceva in mod deosebit mereu cand am avut tickete cei din staff m-au ajutat si mi-au raspuns la intrebari. Singura chestie unde poate eu as fi ceva mai strict ar fi cu revive-urile pentru ca fac parte din departamentul medical si am avut momente in care ajungand la un apel mi se comunica ca s-a rezolvat cu “ingerasii”. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: In primul rand se ocupa cu ce zice si functia de HELPER si anume ajuta. Ajuta playerii noi oferind raspunsuri la diverse intrebari, ajuta jucatorii in solutionarea diferitelor divergente aparute intre acestia per total se asigura ca cei din comunitate sa petreaca un timp cat mai calitiv pe server. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, MahrezGogonatu said:

-rep , se enerveaza foarte repede

Aprob, ma enerveaza si nu tolerez prostia. Probabil te incadrezi daca m-am enervat pe tine candva 😁

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share