Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Visan Valentin [ Valicu26 / ID: 47672 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Visan Valentin
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Targoviste
Cu ce va ocupati: Mentenanta PC-uri in timpul liber , in rest cu liceul.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Bineinteles
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am acumulat destule informatii despre server si ca am reusit sa invat destul de bine regulamentul ,sunt in general o fire calma si stiu sa gestionez situatiile de inalta tensiune fara a scapa de sub control situatia ,pe langa asta am si un comportament de un om matur , prefer sa ascult ambele parti ale situatie si sa nu ma enervez in niciun caz , pentru ca nervii si arfele nu aduc beneficii in nici o situatie. 
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Un baiat simplu , ma joc fivem de un an implinit pe 23Mai , pasiunea mea este motociclismul , dupa o sesiune de fivem de 5 ore ies cu motorul si ma plimb cate 2 ore seara. Sunt la liceu , am terminat clasa a 11-a , se apropie bacul si sunt putinel speriat ,=) Nu am ceva foarte special , sunt un om ca oricare altul , simplu , modest , am un comportament de om cu picioarele pe pamant , viata si lucrurile prin care am trecut m-au maturizat destul de mult.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Visan Valentin
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): V₳Ⱡł₵Ʉ
Ore jucate pe server: Undeva la 450-460 , aproximativ
De cat timp jucati pe server: Un an ,m-am apucat anul trecut pe 23Mai
Cat timp acordati serverului pe zi: In general undeva la 3,4 ore , in zilele cu mai mult timp liber ajung la 5-6ore aproximativ , mai ales ca ,daca voi ajunge helper ma va determina sa ma joc si mai mult.
Sanctiuni anterioare pe server: Warns : 2 - Car-ram si Comportament neeadecvat cu fetele ( in perioada cand aveam 100 de ore.. dintr-o gluma luata in serios) Bans: 2 - Meta-gaming si VDM
ID-ul din joc: 47672
Averea detinuta in joc: Masini , O barca pt cayo si skyjet , Bani ( nu foarte multi) ,arme ( nu foarte multe)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , am facut greseli pe care oricare om le poate face la un momentdat , conteaza ca am invatat din ele partea rea si ca data viitoare le voi evita.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Tot ceea ce nu pot face acum , vreau doar sa ajut comunitatea si sa mai usurez putin din munca staff-ului , un om in plus , o atributie in minus.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Indruma jucatorii noi si ii ajuta sa se adapteze pe server , tickete , rezolva problemele celorlalti jucatori. 
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Filmez de fiecare data cand sunt pe fivem.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share