Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Banescu Robert [ Robert / ID: 11499 ]


Recommended Posts

 

                                                                                                           Model aplicatie HELPER


Informatii din viata reala: 
 

  • Numele real: Banica Robert Ionut 
  • Varsta reala: Am varsta de 15ani.
  • Orasul unde traiti:Braila 
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un baiat istent cu cei 7ani de acasa , stiu sa actioneaz in orice problema si sa raman calm daca o problema se agraveaza sau este greu de rezolvat.
  •  Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut , ma numesc Robert , am varsta de 15ani . Sunt un baiat punctual si de incredere. Sunt elev in clasa a8a iar peste 7zile am un examen important iar dupa acest examan vreau sa practic inot si box deaorece aceste sporturi ma pasioneaza de mult.


Informatii de pe joc:
 

  • Numele din joc (Buletin): Banescu Robert
  •  Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Robi 
  • Ore jucate pe server: Am 115ore.
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe acest server de o luna si umpic 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In fiecare zi acord server-ului 5ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut nici-o sanctiune pe server.
  • ID-ul din joc: 11499
  • Averea detinuta in joc: : 200k cash + 400k in vehicule.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , din potriva chiar am o reputatie destul de buna.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obitine fuctia de staff,as sta pe server dublu cat stau eu de obicei , mult mai multa pasare de server .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper se ocupa cu : Un Helper se ocupa cu : A ajuta persoanele noi pentru nu a face greseli , a indruma persoanele noi pentru a se descurca in viitor , a sanctiona persoanele care incalca regulamentul si a incerca sa se face un roleplay fara greseli si cu sfaturi care ar putea ajuta.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share