Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Predescu Marian [Mrp / ID:2939]


mrp
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Edi
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Orastie
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a X-a A.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi place sa ajut oamenii ce apartin comunitatii FplayT si doresc sa fac parte din Staff-ul FplayT pentru a putea ajuta cat mai multe persoane si pentru a le creea o experienta cat mai placuta pe acest sever. Ma joc pe acest server de aproximativ 2 ani si consider ca experienta pe care am dobandit-o ma ajuta sa inteleg cat mai bine conceptul de RolePlay de pe acest server, RolePlay care este net superior oricarui server din Romania.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om simplu, imi place sa  imi petrec timpul afara cu prietenii mei dar si sa ma joc pe calculator jocuri cum ar fi FiveM, CS:GO etc. Sunt sociabil, calm, intelegator si sunt cababil de a lua decizii corecte in situatii complicate. Imi place sa glumesc in limita bunului simt si am un spirit al amuzamentului bine dezvoltat. Stiu sa tratez oamenii din jurul meu cu respect si consider ca respectul este absolut ideal in viata unui om.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Predescu Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mrp
  • Ore jucate pe server: 2130 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ 2 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 7 ore ,uneori si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban de injurii ooc pe chat(2h) cand m am apucat de server ,Disconnect in RP de accident ,Disconnect la razie. , Disconnect in rp cu politia + coruptie , 1 warn pentru condus non rp la fleeca ,1 warn pentru powergaming. Ultimul ban a fost acum 1 an si aproape o luna , ultimul warn acum 3 luni aproxomativ ,dar consider ca mi am invatat lectia si nu se vor mai repeta aceste greseli.
  • ID-ul din joc: 2939
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3.500.000 $ - 4.000.000 $
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as face tot posibilul sa ajut playerii de pe aceasta comunitate sa aiba o experienta unica si as ajuta playerii care au orice nelamurire pe server si cu siguranta ma voi implica mai mult si voi acorda mai multa seriozitate atat comunitatii cat si jucatorilor de pe aceasta comunitate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor atunci cand acestia intampina diferite probleme / nelamuriri / bug-uri. Eu consider ca un HELPER trebuie sa incerce sa ajute playerii pe cat este posibil, nu trebuie sa sanctioneze fiecare jucator care face o greseala minora. Consider ca scopul unui membru staff este sa imbunatateasca experienta playerilor pe acest server. Un HELPER trebuie sa aiba grija ca fiecare player sa inteleaga conceptul de RolePlay de pe acest server pentru buna lui " functionare ", iar pentru a avea o experienta de RolePlay cat mai buna este necesara cunoasterea minutioasa a regulamentului, fapt pentru care un HELPER are oarecum obligatia sa incerce sa indrume fiecare player catre acest lucru.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share