Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Duggan Omar [ Socrate / ID: 2527 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Octavian Mateescu
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Campulung Muscel, Arges
  • Cu ce va ocupati: Licean
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord cu aceasta afirmatie!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Pot spune ca am reusit sa cunosc regulamentul aproape perfect
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca sunt demn de functia "Helper in Teste" din simplul motiv ca am dedicatia de a ajuta comunitatea prin experienta pe care am acumulat-o in cursul timpului petrecut pe comunitatea FplayT, Am ajuns la o varsta in care caracterul a inceput sa se dezvolte si sa ma maturizez sa inteleg ceea ce inseamna corect si gresit, sa inteleg situatiile mai dificile si sa ma controlez in functie de circumstante.Am o rabdare foarte mare si o dorinta de a ajuta prin explicarea greselilor,problemelor intr-un mod simplu si concis, ca persoanele in nevoie sa nu fie nevoite sa imi asculte cuvintele ca si cum as vorbi chineza.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Incep prin a spune salutare, numele meu in mediul online este Socrate, in viata de zi cu zi ma cheama Tavi, Am varsta de 18 ani si stau intr-un orasel mai mic de la poalele muntelui pe nume Campulung Muscel, din judetul Arges. Invat la un liceu bun din oras, pe profilul Filologie, Acest an trecand in clasa a 12-a.In trecut am practicat sport de contact si mai exact KickBoxing timp de 5 ani (2017-2022), acest lucru m-a ajutat sa dezvolt o gandire foarte agera in situatii presante. Cum am precizat si mai sus, am ajuns la o varsta unde incep perioada de maturizare in adevaratul sens al cuvantului, inteleg nevoile persoanelor si inteleg faptul ca vorba dulce mult aduce, si ca respectul se castiga dar trebuie in primul rand. oferit.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Duggan Omar.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Socrate.
  • Ore jucate pe server: 1557 la momentul aplicatiei.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe Comunitatea FplayT din August 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In momentul de fata pot acorda in jur a minimum 5 ore serverului zilnic!
  • Sanctiuni anterioare pe server: 4 banuri provizorii
  • ID-ul din joc: 2527
  • Averea detinuta in joc: O masina din clasa Legendary si cateva din clasa B/C, care se invart in jurul sumei de 3 milioane!
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In momentul de fata nu, pentru ca am avut o pauza din a ma juca de aproximativ cateva luni!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,nu am avut!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ii fac pe toti cei care au un comporament neadecvat pe aceasta comunitate sa isi regandeasca actiunile si sa ii indrept spre calea cea buna, unde nu ar trebui facute tickete pentru fail-uri, ci pentru nelamuriri, acest joc fiind bazat pe Roleplay, asta fiind frumusetea lui si asta intentionand sa amplific daca mi se acorda aceasta sansa!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu "mentenanta" serverului la capitolul comunitate si playeri de pe server, in sensul ca noi suntem acolo pentru nevoile lor dar in acelasi timp cautam si pe cei care incalca regulamentul intr-un mod sau altul. Rolul nostru este de a indruma persoanele care gresesc spre un drum corect, si sa ii facem sa inteleaga greseala comisa. Un alt rol este acela de a ajuta persoanele aflate in comunitate care au nelamuriri in anumite subiecte la care suntem capabili sa raspundem, raspunsurile acordate in ambele cazuri fiind simple, astfel incat sa inteleaga orice persoana, fiind o diversitate in aceasta comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, sunt de acord!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share