Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Baditoiu Denis [ Cooler / ID: 16022 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Baditoiu Denis
  • Varsta reala:15 ani(fac 16 in cateva luni)
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Elev si sport de performanta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):vreau sa incep prin a spune ca sunt o persoana foarte modesta,care stie sa gestioneze anumite situatii destul de bine,fiind ele tensionate etc, sunt un player vechi pe server si mereu am dorit sa aplic in staff sperand ca pot ajuta comunitatea cum pot
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat de 15 ani care face 16 in cateva luni,locuiesc in Bucuresti,practic baschet de performanta iar in timpul liber imi place sa ma joc pe calculator.sunt o persoana de fire foarte calma si prietenoasa. Imi place sa ajut oameni in viata de zi cu zi,urmand un mindset foarte sanatos care ma ajuta sa ma imbunatatesc ca persoana

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Mike Westies
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Cooler#mamtuns
  • Ore jucate pe server:400
  • De cat timp jucati pe server:joc de dinaintea wipe ului(dupa wipe m am mutat inapoi in romania unde mi am instalat dinou windows ul si a trebuit sa mi fac un alt cont de rockstar pe care ma joc acum)
  • Cat timp acordati serverului pe zi:in medie 4-5 ore pe zi cand am antrenamente si meciuri iar cand prefer sa stau si sa ma relaxez  6-7 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:Minciuni in ticketul de pe discord in legatura cu schimbarea caracterului(a fost o ne intelegere la aceasta sanctiune),disconnect in rp,mixing
  • ID-ul din joc:16022
  • Averea detinuta in joc:3 tec uri unul full atasamente 250 gloante,400k murdari in iteme ilegale(frunze de tutun),un africat,colorado,,mazda miata,bmw e36,2 sulf si 10k in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):niciodata 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:m ar ajuta sa fiu mai disciplinat,cred ca este un beneficiu ca nu ma enervez rapid deloc si pot gestiona unele situatii destul de bine
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: ajuta la solutionarea ticketelor pe server,ajuta playerii,cer ajutor membriilor high staff cand este nevoie de asistenta lor 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:desigur
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share