Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Falcone Giovanni [Lolex/57685]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Darius/Andrei
  • Varsta reala: 16 putin pana la 17
  • Orasul unde traiti: Severin momentan
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da consider ca toti playerii sunt indreptatii cu aceleasi atributii si drepturii
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi doresc nespus de mult sa ma implic mai mult  in comunitate pe langa roleplay sa sprijin jucatorii noi de pe server si jucatorii insine cu ajutorul experientei acumulate de cand am inceput pe server si faptul ca sunt o persoana capabila si indiferent de persoana sunt instare sa imi pastrez calmul si rabdarea si sa explic cu vorba buna 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana prietenoasa,calma si matura imi place sa fac pe toata lumea din jurul meu sa se simta bine,dar si cand e treaba serioasa stiu sa ma comport ca atare.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Falcone Giovanni
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Lolex
  • Ore jucate pe server: 470 stiu ca nu sunt suficiente dar incercarea moarte n-are
  • De cat timp jucati pe server: 1 an 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server:2 banuri si 2 warn stiu ca una dintre aceste sanctiuni este una foarte grava dar nu a fost cu intentie 
  • ID-ul din joc: 57685
  • Averea detinuta in joc:400k am incercat sa ma axez mai mult pe rp intrand in factiuni legale medici/politie si sa ma duc la evenimente etc
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu,si ca ofiter mi-a placut sa mai lasi de la mine
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Avand in vedere ca este o dorinta inca de cand am intrat prima oara pe server,mi-as pune functia pe primul plan si m-as ocupa de tickete in tot intervalul zilei in care nu am ce face
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu cred ca un Helper se ocupa cu rezolvarea tuturor problemelor ooc ale jucatorilor atat  pe server cat si pe discord indrumarea acestora in cazul in care sunt noi pe sv sau cu termenul de rp in sine, sanctioneaza pentru a mentine un rp de calitate,iar secundar cred ca cu niste dv la joburile solicitate de catre jucatorii pentru a detensiona anumite zone,
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share