Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Popescu Teodor [Dark / ID: 767]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Popescu Teodor
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Campina
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt un jucator vechi al acestei comunitati , joc din 2020 pe acest server , ma cunosc cu multa lume si cunosc regulamentul serverului. In acesti 3 ani de cand sunt pe aceasta comunitate , am avut parte de foarte multe tipuri de roleplay unde am invatat tot felul de lucruri din toate aceste roleplay-uri, in special cele din politie unde gasesti toate tipurile de roleplay. Pe acest server am facut toate tipurile de roleplay posibile , de la civil , la medic , politist , mafiot si asa mai departe. Pot sa ajut oamenii cu cel mai mare drag si sa fiu activ in aceasta functie deoarece imi doresc foarte mult asta. Sunt o persoana activa pe server si apreciez acest server de cand m-a adus un prieten pentru prima data pe server si de atunci am realizat ca acest server nu se poate compara cu alte servere la nivelul de roleplay si de persoane care joaca pe aceasta comunitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de treaba , in varsta de 17 ani care are simtul umorului si care ii place sa coopereze cu lumea din jur si sa respecte pe toti ceilalti daca este respectat la randul sau. Imi place sa ma joc jocuri si sa ies cu prietenii in timpul liber. Eu am o pasiune despre masini , de la o varsta destul de mica si de abea astept sa fac varsta de 18 ani sa dau de carnetul de soferi sa imi indeplinesc visul de cand eram mic.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Teodor
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Dark
  • Ore jucate pe server: 2800
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 3 ban-uri+1 warn
  • ID-ul din joc: 767
  • Averea detinuta in joc: 4mil in banca +2-3mil materiale
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As respecta toate opiniile jucatorilor , as ajuta cat de mult posibil comunitatea sa mearga treburile ca la carte si nu as vrea sa stric cuiva modul in care se joaca printr-o sanctiune aiurea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de HELPER se ocupa cu ajutarea playerilor si ajutarea comunitatii in moduri diferite pentru a face jocul mai placut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share