Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Razvan Mihailescu [DarkRM / 49152]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Razvan Mihai
  • Varsta reala: 16 ani
  • Orasul unde traiti: Traiesc in orasul Ploiesti 
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Consider ca stiu regulamentul destul de bine, insa nu perfect
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece imi doresc sa ajut oamenii de pe server, si imi place sa ajut pe toti cum pot eu mai bine
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat simplu, practic arte martiale de aproximativ 4 ani de zile, imi place sportul, gamingul si sa imi petrec timpul cu familia/prietenii. Imi place sa lucrez in echipa si ma adaptez in colective noi destul de rapid

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Razvan Mihailescu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DarkRM
  • Ore jucate pe server: 1300
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server din Noiembrie 2022
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Avand in vedere ca a venit vara, aproximativ 2-3 ore pe zi in functie de program
  • Sanctiuni anterioare pe server: Pe server am doar 2 jail-uri, acestea primite de cand aveam sub 100 de ore
  • ID-ul din joc: ID-ul meu este 49152
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 1.2 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, cu oricine am avut roleplay/ interactiuni am fost foarte ok
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din cate stiu eu, nu am avut altercatii
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand mi-as dedica mai mult din timp pentru a face tickete si a ajuta playerii, as termina sa mai fac anumite posibile greseli.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper, odata ajuns la ticket se ocupa cu rezolvarea posibilei probleme a unui jucator, raspunde la nelamuririle unui player, si sanctioneaza posibile greseli din partea unui jucator care a incalcat regulamentul tot odata, helperul trebuie sa fie impartial la un ticket, si sa sanctioneze / gandeasca din perspectiva ambilor participanti la ticket
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share