Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Costea Mihai [Bl4ax / 22524]


Recommended Posts

zz7c9C5.png


Informatii aplicatie HELPER

  • Foarte important un microfon este obligatoriu fara gajit si ragait.
  • Orice insistare dupa un mesaj este egal cu anularea aplicatiei.
  • Nu va bateti capul sa aplicati ca si HELPER daca va stiti cu un comportament necorespunzator pe server.
  • Trebuie sa fiti un player activ pe server si cu vechime.
  • Limbajul este foarte important deoarece actiunile dvs. aduc daune serverului.
  • Invatati foarte bine regulamentul inainte de aplicare deoarece testul poate avea loc oricand.
  • Aplicatia nu este una exagerata vrem doar sa vedem ca va dati interesul.
  • Cei ce primesc aceasta functie pot fi avansati in functie de activitate.
  • Aplicatia se face printr-un topic nou cu TITLUL in genul acesta: [ HELPER ] Nume Prenume [ NUME FORUM / ID DIN JOC ]

EXEMPLU:

[ HELPER ] Carlito Navarro [ Carlito / ID: 69 ] 


Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Costea Mihai
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Oradea
  • Cu ce va ocupati: Sunt la liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie doarece cu siguranta as fi implicat si as incerca cat mai mult sa ajut in rezolvarea ticketelor, si cred ca, chiar daca am 15 ani ma pot descurca in a face fata cerintelor pentru a deveni un membru staff. Atat cat implicarea, consider ca, gandirea m-a va ajuta in rezolvarea a multor probleme intampinate de playeri, reusesc sa inteleg chestiile foarte repede si ma pot descurca indiferent de situatie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand, Ma numesc Costea Mihai, am 15 ani si sunt o persoana dedicata si implicata in tot ceea ce fac, imi place sa fac sport si sa ma joc pe calculator, sunt in clasa a 9 a si fac baschet de 5 ani, in general sunt calm, sunt foarte greu de enervat si incearca sa te ajut indiferent de ce problema ai, si chiar daca nu reusesc, nu ma las. Sunt o persoana pozitiva, vesela si plina de viata, niciodata nu zic nu chestiilor care consider ca mi-ar place sa le practic si consider ca ma pot ajuta sa ma dezvolt, avand un vocabular adecvat si cei 7 ani de acasa in preajma oamenilor. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Radu Surub
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Blax
  • Ore jucate pe server: in jur de 1100
  • De cat timp jucati pe server: aproximativ 1 an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: stau cam toata ziua, in general minim 4-5 ore si ajung pana pe la 12-13
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban permanent pt acumulare banuri provizorii, 5 banuri provizorii si 2 warn-uri
  • ID-ul din joc: 22524
  • Averea detinuta in joc: deocamdata nimic deoarece recent am luat ck
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Probabil m-am comporat o data urat cu Laur, aveam putine ore si nu prea eram obisnuit cu serverul, si am preferat sa iau un ban de o zi pentru plangere nejustificata decat sa pierd ce aveam de pierdut si pana la urma oricum am pierdut acel item, realizand ca nu a fost bine ce am facut. Te rog sa ma ierti Laur daca vezi aceasta aplicatie!
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as incerca sa fiu mai atent in tot ceea ce fac, si sa nu o dau in bara deoarece imi doresc foarte mult sa primesc o sansa in a ajunge un membru staff pe serverul FplayT. De asemena, m-as implica foarte mult atat in rezolvarea ticketelor cat si in ce ar mai putea ajuta serverul dumneavoastra, cu multa placere.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Consider ca, un helper are rolul de a ajuta si indruma playerii care au o nelamurire sau problema legata atat de server cat si de regulamentul acestuia. In acelasi timp, cred ca un membru staff are un comportament adecvat la tickete si incearca cat poate de mult sa il ajute pe respectivul care a facut ticket, reusind in final sa ii dea de capat cu sau fara ajutorul colegilor sai.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Edited by Bl4ax
Link to comment
Share on other sites

  • Bl4ax changed the title to [HELPER] Costea Mihai [Bl4ax / 22524]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share