Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dragos Irlandezu [ Dragos_Varu: / ID: 17506 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dragos
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Cluj-Napoca
  • Cu ce va ocupati: sunt elev in clasa a 12 a 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functine din mai multe motive unul dintre ele fiind faptul ca de cand m am apucat de server am vrut sa ajung sa fiu staff altu ar fii faptul ca am vazut ca o gramada de jucatori noi sau nu chiar au foarte multe neintelegeri si au nevoie de ajutor si mi ar face placere sa ajut
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Numele meu este Dragos, sunt pe clasa a 12 a la mate-info ma consider o fire destul de prietenoasa care stie sa faca diferenta intre glume/distractie si chestii serioasa fac handball de performanta de 8 ani si ma pasioneaza joaca pe calculator in special FiveM.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dragos Irlandezu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Irlandezu
  • Ore jucate pe server: 1050
  • De cat timp jucati pe server: de aproximativ un an
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore (acuma cu bac ul nu m am mai jucat asa mult dar dupa bac reincep sa ma joc si o sa fie mai multe ore)
  • Sanctiuni anterioare pe server: am un warn pentru condus non rp(nu apare pe warn list dar de la asta a fost) accordat la 20-30 de ore si un warn pentru meta pentru ca i am zis unui diicot pe care l stiam pe nume si mi a facut cineva ticket,si un warn de power gaming ca mi am dat adrenalina in timp ce eram intr o bataie chiar daca fugeam eram prea aproape de ei (ideea e ca am inteles din fiecare ce e gresit)
  • ID-ul din joc: 17506
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 5 milioane( nu m am focalizat pe farm mai mult pe roleplay)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu,ma inteleg bine cu toata lumea de pe server
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma focusez mai mult asupra jucatorilor noi sa nu faca atatea greseli pentru a avea un roleplay cat mai calitativ
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu rezolvarea problemelor jucatorilor de pe server explicand dar in acelasi timp sanctionand daca cumva regulamentul este incalcat in orice fel.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share