Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Johan Guzman [ Chinezu/ ID: 955 ]


Recommended Posts

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Pirvu Petre Mihail
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: In Chesire , crewe 
  • Cu ce va ocupati: Lucrez in domeniul WareHouse 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că sunt bun pentru această poziție pentru că sunt foarte vechi pe această comunitate, știu anumite lucruri și mersul serverului până acum și, de asemenea, am văzut diferite tipuri de oameni pe server până acum. Chiar mi-ar plăcea să încerc acest lucru pe server o responsabilitate asupra oamenilor care au nevoie de ajutor.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna ziua ! . Mă repet spunând că mă numesc Pirvu Petre Mihail, am 23 de ani, locuiesc în Anglia și lucrez la un depozit, sunt o persoană glumitoare și foarte responsabilă când vine vorba de anumite lucruri, de asemenea, un bun prieten când ai nevoie de el. chiar și în viața reală vreau să progresez și de-a lungul anilor și pe acest server vreau să fac un progres în raport cu mine și să ajut comunitatea cu ce pot pentru că îmi place enorm și pot spune că am un o mulțime de prieteni pe care i-am întâlnit pe acest server. Nici nu regret acest lucru pentru că a trebuit să învăț prin acești oameni și faptele lor au fost învățate în viața reală

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Johan Guzman 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ƈнιηєzυ
  • Ore jucate pe server: 1000
  • De cat timp jucati pe server: de 3 ani daca nu ma insel
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur la 5 - 6 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 

    Tudorica2c951e34661301002b2d0c8eb51eb1c.webp?si22/01/2021 15:49

    [ID: 955] / [Motiv: Bug abuz tunning] / [Nr.Zile: 14]
  •  

    Rage | 422 ☠
    de48b112cf2be8a130d5a223e4ab3057.webp?si05/04/2022 19:14
    [ID: 955] / [Motiv: Esuarea de a sta intr o factiune - politie] / [Nr. zile: 16] / [Drept de plata: Da] / [Numar ban-uri acumulate: 2]
  • WARN Adminul: 665 i-a dat warn lui ID: 955 Motiv: Condus Non-RP Warnuri: 1/4
    01:14:48 05/02/2022
  •  
  • Warn BotBOT27/12/2021 20:53

     
    WARN Adminul: 550 i-a dat warn lui ID: 955 Motiv: No-Fear @Bentley793 Warnuri: 1/4
    21:53:16 27/12/2021
    ID-ul din joc: 955 
  • Averea detinuta in joc: Averea detinuta in joc nu este foarte mare deoarece dupa ce am vrut acel CK nu mai doresc o avere anume ci pentru mine consta doar actiunile 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Dacă voi obține această funcție de Helper, aș încerca să fac tot posibilul să vă fac mândru ca partener ales și aș încerca să progresez în tot ceea ce constă în a ajuta serverul și jucătorii, bineînțeles că aș încerca să ajung mai departe. si nu as vrea sa ma opresc doar la ajutor pentru ca acest server este foarte frumos si plin de oameni frumosi care vin sa se joace cu ei
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: După părerea mea, un helper se ocupă de a ajuta jucătorii să facă un gameplay-ul mai frumos și fără altercațiile dintre jucători care pot duce la stricarea stării de spirit, bineînțeles că un HELPER  nu este doar să sancționeze oamenii care greșesc, ci ei îi învață cum ar trebui să procedeze în viitor pentru că sancționând playeri nu cred că ar putea învăța ceva doar impunându-și o anumită frică și nu acesta este motivul principal pentru a-i corecta pe oameni să nu facă ceva rău.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da am OBS 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by MITZU
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share