Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Coadă Andrei-Nicolae [ Coadă / 15 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stefan Andrei-Nicolae
  • Varsta reala: 20 inspre 21
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Student la Facultate
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sigur ca da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Fiind pe comunitate de aproximativ 3 ani si jumatate de zile si avand un istoric chiar si in stafful serverului, am incercat pe tot posibilul sa dau dovada de caracter si de impartialitate fata de orice situatie in care ma aflam, fiind asumat pentru greselile pe care le fac si cautand intotdeauna sa creez un joc placut pentru jucatorii comunitatii. Am ajuns de asemenea in stadiul in viata in care caut relaxare pe parte de "gaming", dar si un hobby ce sa imi ocupe timpul, dar in acelasi timp sa pot ajuta prosperitatea unui proiect precum acesta.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Student la Facultatea de Drept, recent terminand primul an, pierzand in 2021 facultatea din pricina unor lucruri personale, fire vulcanica de fel, insa daca imi propun, ma pot conforma cerintelor date de comportament, pasiune pentru jocuri video de cand eram mic, imi place sa ma distrez de imi rup capul, fire sociala, netinand cont de a judeca omul din fata mea dupa cum se prezinta.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Coadă Andrei-Nicolae
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Coadă
  • Ore jucate pe server: 3000+ Wipe-ul acesta
  • De cat timp jucati pe server: Noiembrie 2019 cu pauze lungi si rare.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In functie de program, o medie de 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: [ID: 15 ] / [Motiv: Nesimtire la ticket ( a 2 a abatere ) ] / [Nr. zile: 5]
  • ID-ul din joc: 15
  • Averea detinuta in joc: Plus-Minus 5.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Discutii aprinse nu am avut cu membrii staffului. Dupa parerea mea, acele discutii mai "picante" au fost strict pentru a imi apara punctul de vedere intr-o maniera impunatoare si pentru a ma apara in functie de caz.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Consider ca un atuu care lipseste multor membrii staff este impunerea prin respect si caracter in fata jucatorilor de pe server. De foarte mult timp de cand nu am mai activat in functia de Helper, un lucru pe care l-am observat la tickete este faptul ca multi Helperi nu au cunostiinte in a tine o conversatie intr-o reclamatie sub control. Am experienta in a ma adapta fata de cum se comporta persoana din fata mea, ceea ce imi poate usura discursul la un ticket cu playerul ce a avut nevoie de ajutor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper este reprezentant al comunitatii, mai important as spune fata chiar de Fondatorii acesteia, fiind prezenti intr-un numar mare si fiind cei care OOC discuta cu jucatorii noi ce se apuca de acest server. Ei sunt cei care rezolva marea majoritate dintre problemele serverului cand vine vorba de relatia cu jucatorii, ca un "Operator Call-Center" ai putea spune, insa acest rol este unul foarte important pentru viziunea comunitatii din partea lumii din exterior, care mai intai va evalua comunitatea dupa Helperul ce i-a rezolvat sau nu problema si apoi se va lega in ultimul rand de restul intamplarilor sale petrecute pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share