Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Marius Centaur [rez / 17944]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Rares
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti: Duesseldorf
  • Cu ce va ocupati: Studii
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da, il cunosc
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Am destul timp liber si cunosc regulamentul bine. Imi place munca in echipa si doresc sa ma dedic staff-ului si sa ajut playerii noi sa aibe o experienta cat mai placuta pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Rares, am 21 ani, am foarte mult timp liber si dedic o mare parte din timp fivem-ului. Am o gandire logica, lucrez bine in echipa si cand vine vorba de luat decizii, gandesc rational.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marius Centaur
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): rez
  • Ore jucate pe server: 3700
  • De cat timp jucati pe server: Am sa joc serios in Aprilie 2022. Aveam 100 ore in Aprilie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6-7 ore pe putin.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Prima sanctiune e un ban pe data de 10/06/2021 pentru nesimtire la ticket unde mi-am pierdut intr-adevar cumpatul si mi-am asumat, a 2-a e un ban de troll permanent, un ban de no fear si unul civil pentru mafiot.
  • ID-ul din joc: 17944
  • Averea detinuta in joc: averea mea e investita in obiecte/masini, undeva la 40-50 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Da, dar aplic cu intentia de a schimba acest lucru.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu din cate imi aduc aminte.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Incerc sa ma implic cat mai mult si sa gandesc cat mai rational.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta oamenii care au probleme/intrebari/nelamuriri legate de server prin /ticket aplicand regulamentul si sanctionand pe cei ce il incalca.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share