Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Mantu Beleaua [ Mantu / ID:10885 ]


Recommended Posts

  •  

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Dimofte Ionut
  • Varsta reala: 17 ani aproape
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Normal
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Merit aceasta functie pentru ca stiu cu ce se mananca aceasta functie plus ca as fi foarte activ si pus pe tickete.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Dimofte Ionut ( Mantu) sunt din Galati imi place sa ma joc la pacanele si jocuri video. Fac si sport in timpul liber merg la sala sau fotbal.Mai si muncesc dar cand am timp liber joc foarte mult Fivem

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mantu Beleaua
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mantu
  • Ore jucate pe server: 860
  • De cat timp jucati pe server: De 8 luni dar m am apucat serios de cateva luni 3 4
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5- 12 ore pe zi in timpul liber si 2-6 ore pe zi in cursul saptamanii
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da dar de 5 luni si respectiv 8 luni 
  • ID-ul din joc: 10885
  • Averea detinuta in joc: Undeva la 1.000.000 bunurile bani cash putini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu chiar una buna pot spune
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nuuu niciodata
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa preluez toate ticketele active deoarece am vazut ca activitatea e la pamant sunt tickete luate si peste 2 ore...
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  cu ajutarea persoanelor noi pe server eventual si celor vechi + tickete+ intrebari/nelamuriri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur cu Obs
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share