Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Stefan Buruiana [Stefan / ID:4061]


Stefan456333
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stefan
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Jud. Arad Orasul Curtici
  • Cu ce va ocupati: Elev/Student la Liceul Tehnologic Ion Creanga
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru ca as dorii sa ajut lumea,nu prea este Staff on (din cate am obs) si sunt multe probleme care  trebuie rezolvat
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut sunt Stefan am 15 ani sunt din Jud.Arad Orasul Curtici, sunt pasionat de Gaming si imi place mult sa ma joc pe PC

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stefan Buruiana
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Stefan456333/Stefan
  • Ore jucate pe server: 102
  • De cat timp jucati pe server: De aproape 2 saptamani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Luni-Vineri = 5 ore Vineri-Sambata-Duminica = 12+
  • Sanctiuni anterioare pe server: FRP
  • ID-ul din joc: 4061
  • Averea detinuta in joc: 24k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As merge la probleme pers,as incerca sa sterg masinile care sunt neocupate ca sa nu fie asa mult lag/Drop FPS. As incerca sa ajut lumea si sa explic
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Pai,explicare/ajutor/daca este nevoi si Sanctiuni(Daca vad ca pers respectiva chiar nu intelege)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sa traiti!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share