Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Eduard Simeone [Msk / 1128 ]


Msk
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard Lupusoru
  • Varsta reala: 20 
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: student . 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu pot sa spun ca merit aceasta functie, dar  deoarece am o vechime pe aceasta comunitate , respectiv din anul 2020 , sunt o persoana matura , sunt un om cat se poate de corect si impartial , si tot odata mult timp liber in special dupa orele 00.

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Edi , am 20 ani , consider ca sunt o persoana prietenoasa , de  gasca , serioasa  . Sunt genul de om  care poate gestiona situatiile dificile prin calm si fermitate , am foarte multa rabdare nu ma pierd cu firea  , imi place sa spun despre mine ca ma dedic lucrurilor care ma atrag.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Eduard Simeone 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Msk
  • Ore jucate pe server:  1120
  • De cat timp jucati pe server: din septembrie 2020
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in jur de 2-3 ore , dar in anumite zile ale saptamanii pot depasi acest interval , sunt activ foarte mult dupa orele 00
  • Sanctiuni anterioare pe server: am doar 1 sanctiune , acum ceva timp , din cauza unei neintelegeri . 
  • ID-ul din joc: 1128
  • Averea detinuta in joc: nu sunt o persoana bogata pe server , in tot acest timp am pus accentul de roleplay doar am o avere in jurul sumeri de 3.000.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Nu pot spune ca as face ceva diferit , dar mereu este loc de mai bine.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper in primul rand se ocupa cu rezolvarea problemelor jucatorile, insa in acelasi timp ei sunt si imaginea servarului, intrucat tu ca si membru staff ar trebui sa fii exemplar.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da , obs si nvidia instant replay 20 min.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share