Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] State Aurel [ Carlito / ID: 12355 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru Gabriel R
  • Varsta reala:26
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Dezvoltator IT / Sysadmin
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Absolut, nepotismele nu-si au locul aici.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cu siguranta.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie intrucat am jucat destul de mult in trecut, aproximativ 1000 ore (sper sa nu gresesc), id-ul cred ca-si spune cuvantul :), din pacate de la wipe nu am mai apucat sa joc pana acum, fiind ocupat cu munca, insa acum viata sa asezat si pot acorda serverului cateva ore (5-6 pe zi, in timpul saptamanii, in weekend am posibilitatea sa acord si 12 ore / zi). De asemenea consider ca aceasta functie mi se potriveste, in trecut fiind membru staff (SuperAdmin) pe alt server, aproximativ 5 ani, cred ca pot gestiona o situatie conflictuala corect si ca pot lua o decizie potrivita si impartiala asupra unui player.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana extrem de calma, cu un simt al umorului foarte bine dezvoltat, colegiala, amicala, extroverta cu placerea de a comunica si a lega relatii colegiale placute si fructuase. Ca si puncte slabe cred ca sunt putin tipicar, nu imi place sa las o treaba neterminata.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):State Aurel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): SuZeTa
  • Ore jucate pe server:Inainte de wipe aprox 1000 (sper sa nu gresesc, nu retin precis), dupa din pacate nu am mai jucat din lipsa de timp, insa acum am reglat in viata personala timpul.
  • De cat timp jucati pe server:De aproximativ 5 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot acorda 5-6 ore in timpul saptamanii, 12+ in weekend
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am fost sanctionat nici o data de cand sunt aici.
  • ID-ul din joc:12355
  • Averea detinuta in joc: aproximativ 1mil sub diverse forme (bani, bunuri)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, in nici un caz, cei mai vechi din politie si ambulanta pot proba relatia cu mine.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Cu siguranta nu, toate interactiuniile avute au fost purtate cu respect, ton potrivit si bun simt.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu stiu daca as modifica ceva in mod special, referitor la server, insa cu siguranta daca observ ceva ciudat raportez, mai departe se va decide daca acel lucru va fi reparat / modificat / schimbat.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper, dupa cum ii spune si numele este dator sa ajute playerii cu raspunsuri la intrebarile aparute in decursul gameplay-ului si RP-ului, helperii nu au puterea de a da revive, prin urmare aceasta atributie revine moderatorilor la solicitarea helperilor, de asemenea helperii au datoria de a se asigura ca RP-ul facut de playeri respecta regulament-ul general al serverului si ca simuleaza cat mai mult viata reala, in cazul in care apar neconcordante, cred ca are obligatia de a nu intrerupe RP insa de a explica playerilor intr-un mod cat mai discret ca ceea ce au facut este gresit si le ofera varianta corecta de RP, in asa fel incat in viitor RP-ul playerilor noi sa creasca in calitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Cu siguranta, pot folosi Nvidia Shield sau OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Absolut, toate informatiile din aceasta aplicatie sunt reale, unde nu sunt sigur de corectitudine am mentionat punctual acest aspect.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share