Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ]Uygun Urgun [ Mustafa / ID: 25515 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Urgun Uygun
  • Varsta reala: 28
  • Orasul unde traiti:Constanta 
  • Cu ce va ocupati: chef Bucătar 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Salut , Urgun ma numesc , și cred ca ar fi ceva nou in viața ,as învață multe chesti , și îmi place sa ajut , pe oameni cu ce pot , mai ales oamneni noi , As vrea sa fac fapte bune și sa fac fericit pe toată lumea ! Va mulțumesc 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Uygun Memedali , trăiesc in orașul constanta , sunt un om liniștit la locu meu , uneori și amuzant sunt Turk , in fie care zi după lucru , îmi pierd timpul in Pe servantul fplayt , am doi copii , și as dori sa fac și eu parte din comunitatea voastră , pentru ca vreau sa vada toți turci ca putem sa fim și noi Civilizați oameni putem face o comunitate etc !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Urgun Uygun
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Mustafa 007
  • Ore jucate pe server:346 ore
  • De cat timp jucati pe server: din 2021 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ( zi liberă 8-9 ) 
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu , curat
  • ID-ul din joc: 25515
  • Averea detinuta in joc: Nici unu momentan
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu , toți sunt de treaba , mai greu cu veniti la tichete dar sunt ok
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Osa ma concentrez cat mai mult aceasta facțiune 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: asistenta ,cum ajutor vatra pleyeri , explicați cu cei bine cu cei rau. Exp un dv la masini abandonate un rewspaun
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Edited by urgun_u@icloud.com
Link to comment
Share on other sites

  • urgun_u@icloud.com changed the title to [ HELPER ]Uygun Urgun [ Mustafa / ID: 25515 ]

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share