Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Darius Laurentiu [ASUS/1041]


Sekogod
 Share

Recommended Posts

  • Numele real:Darius Laurentiu
  • Varsta reala:17
  • Orasul unde traiti:Galati
  • Cu ce va ocupati: Box de performanta
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Aceasta functie nu o poate detine orice persoana dupa parerea mea pentru ca in primul rand trebuie sa gestionezi bine situatiile nu doar sa iti faci treaba de helper adica de ex sa te duci la x si sa ii stergi masina daca e buguita. Trebuie sa ai o calmitate foarte buna dupa parerea mea mai ales in unele cazuri si trebuie sa ai si putina experienta (pe care o detin din fericire).
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat in floarea varstei ca sa zic asa sunt destul de ambitios prind repde si vreau sa fac cat mai mult pentru mine mai ales daca imi aduce un bine . Pot spune ca am calitati si defecte ca orice persoana nu sunt perfect . Sper ca in timp sa imi controlez defectele personale.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Darius Laurentiu
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):ASUS/SPRAY
  • Ore jucate pe server:4.5 dar am jucat in in trecut foarte mult (inainte de sistemul cu orele)
  • De cat timp jucati pe server:6 luni +
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi in jur de 2  ore pana la 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: un singur kick.
  • ID-ul din joc:1041
  • Averea detinuta in joc:Masini cat si 8.000
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, momentan sunt un simplu civil care se mai baga la un roleplay cand e cazut ( in mare nu ma bag singur in seama)
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Au fost cateva discutii dar nu foarte grave in mare parte multe nu au fost din cauza mea . Oricum pot spune ca m-am auto corectat si nu se vor mai repeta
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Sincer mi as face datoria as da sfaturi in functie de helper si cat si extra pe unde stiu . Mi as face datoria as raspunde oricand la intrebari si m-as duce la tikete mereu .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta playerii cu sfaturi de rp cat si pentru el insusi unde este cazul, as merge la tikete pentru diferite nelamuriri/probleme cu rp/joc (o masina in mijloc etc.)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share