Jump to content
×
×
  • Create New...

CV [ Watto Carol ] id 10488


Recommended Posts

1.1 Nume: Watto
1.2 Prenume: Carol
1.3 Sex:  Masculin
1.4 Varsta: 18
1.5 Înaltime: 1.82
1.6 Greutate: 79kg
1.7 Nationalitate:Romana 
1.8 Adresa:-
1.9 Numar de telefon: 412-7237

INFORMATII LEGALE [2.0]

2.1 Sunteti un cetatean legal al comunei Paleto Bay?: Desigur
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explicati: Nu sufar de nici o boala
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explicati: Nu sufar de nici o boala
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performanta ca un potential angajat în cadrul Departamentului Medical?: Desigur , dar sunt perfect clinic sanatos
2.5 Ati fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explicati:  Nu
2.6 Ati fost vreodata arestat pentru o infractiune? Daca da, explicati: Nu
2.7 Ati facut uz de substante interzise în ultimii doi ani? Daca da, specificati: Nu
2.8 Ati primit vreodata o contraventie? Daca da, specificati: Nu
2.9 Sunteti în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?: Nu
2.10 Sunteti capabil sa comunicati atât verbal cât si în scris în Limba Romana?: Da. sunt capabil sa scriu si sa vorbesc corect.
2.11 Aveti cunostinte lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explicati:Nu
 

INFORMATII PROFESIONALE [3.0]

3.1 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu
3.1.1 Daca da, specificati si verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE SI DE MUNCA: -
3.2 Ati mai trimis vreodata o aplicatie de angajare catre oricare alta agentie a statului?:  Nu
3.2.1 Daca da, specificati agentia si verdictul: -
3.3 Specificati orice alta slujba pe care ati avut-o: Santierist, sofer pe autobuz si croitor
 

ARGUMENTARE SI RECOMANDARE [4.0]
De ce vrei sa te alaturi Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului Medical Paleto Bay deoarece vreau sa ajut cetatenii orasului Paleto.O sa incerc sa imi dau toate rasputerile, pentru a ajuta cati mai multi cetateni. Am foarte mult timp liber pe care imi doresc sa il Dedic departamentului Medical pentru a ajunge la un nivel ridicat , poate chiar profesional , cu o echipa de medici bine antrenata si bine dezvoltata .
Ce te diferentiaza de ceilalti candidati? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Sunt o persoana respectuoasa , calma , sincera , cu un talent special cu care pot trata fiecare pacient pe care il voi avea pe parcusul carieri mele, o persoana perseverenta care nu se da batut pana nu isi atinge scopul si telul . Sunt o persoana care niciodata nu renunta oricat de imposibila pare situatia , glumeata atunci cand este nevoie , o persoana activa si foarte deschisa .

 

(( INFORMATII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

4.1 Prenume: Carol
4.2 Vârsta: 15
4.3 Oras sau localitate de provenienta:Oras- Timisoara
4.4 De când va jucati GTA V?: de cand o aparut.
4.5 De când va jucati pe server'ul FplayT ?: 2-3 saptamani
4.6 Ce ID aveti in joc ?: 10488
4.7 Cat timp acodrati serverului pe zi ?: depinde, minim 5 ore pe zi
4.8 Sanctiuni anterioare pe server ?: doua banuri, din niste accidente pe care nu le voi mai face,niciodata
4.9 Alte informatii: Va multumesc pentru timpul pe care l-ati acordat citind CV-ul meu de angajare

Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Braddock 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share