Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Dennis Carpatinul [ Denis / ID: 7175]


Notthing01
 Share

Recommended Posts

 Informatii din viata reala:

 

    Numele real: Denis
    Varsta reala: 17
    Orasul unde traiti: Lugoj
    Cu ce va ocupati: Elev
    Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
    Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
    De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit acest grad deoarece vreau ca pe server sa fie un RP cat mai frumos si vreau sa ajut
                                                                  comunitatea ca sa ne distram toti.
    Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Denis , am 17 ani si sunt din orasul Lugoj , dar sunt la liceu in Timisoara , sunt o persoana intelegatorare,
                                                punctuala si ordonata caruia ii place sa fie ordine si disciplina de aceea am ales si factiunea de politie . Imi place sa
                                                respect pe oricine si prefer sa fiu si eu la randul meu respectat de cei din jur . Sunt o fire , cred eu , destul de
                                                inteligenta care se gandeste de doua ori inainte sa vorbeasca sau sa actioneze .

 

Informatii de pe joc:

 

    Numele din joc (Buletin): Dennis Carpatinul
    Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DenniS
    Ore jucate pe server: 208 ore.
    De cat timp jucati pe server: Ma joc regulat din iunie .
    Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
    Sanctiuni anterioare pe server: -
    ID-ul din joc: 7175
    Averea detinuta in joc: aproximativ 2 milioane .
    Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
    Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Am discutat cu XES despre o problema , dar a fost rezolvata cu Hara.
    Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca obtin aceasta functie , voi incerca sa reduc problemele atat de tip IC cat si OOC .
    Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere , un helper are responsabilitatea de a mentine ordinea pe server si ajutorul jucatorilor la cererea lor.                                                         
    Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Prefer sa filmeaz non-stop cand ma joc pentru a evita intamplarile
                                                                                                     neplacute
    Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Edited by Notthing01
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share