Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Cosmin Popeanga [cpopa47 / 343]


cpopa47
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cosmin Popa
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Alba Iulia
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu personal cred ca merit aceasta functie deoarece sunt o persoana care doreste sa ajute lumea  , o persoana destul de activa care nu face diferente intre playeri , consider ca am o vechime destul de mare pe server care o sa ma ajute in majoritatea cazurilor daca o sa primesc aceasta functie . Am destul de mult timp liber , timp pe care in general il petrec aici . Plus ca ar mai fi nevoie de ceva membrii in staff deoarece observ destul de multa incativitate pentru un server asa de mare.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt Cosmin , prietenii apropiati imi spun Popeanga , locuiesc langa orasul Alba Iulia mai exact intr-un sat . Sunt o persoana simpla cu destul de multe planuri de viitor pe care sper sa reusesc sa le pun in practica . Momentan sunt elev la liceul Alexandru Domsa pe profilul de electronica si automatizari . Imi place ceea ce fac si sper sa reusesc sa continui pe acelasi profil . Am destul de mult timp liber pe care ori il petrec cu prietenii ori la ,, PC ''. Pe moment cam atat va spun despre mine dar sper sa avem ocazia de a ne cunoaste mai bine .

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Cosmin Popeanga
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): cpopa47
  • Ore jucate pe server:
  • De cat timp jucati pe server: Cam de 5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 343
  • Averea detinuta in joc: Bugatti Veyron , BMW  E46 , Dacia Sport , 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In mare parte asi fi mai activ deoarece la suma mare de playeri pe care serverul acesta o are e nevoie de activitate din partea membrilor staff .
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Parerea mea personala despre ocupatiile unu membru staff este ca un membru staff trebuie sa rezolve certurile dintre membrii si sa aduca mereu o situatie la un punct comun ca toti cei aflati in cearta respectiva sa se impace , lamureste persoanele aflate in nestiinta cu ce ar trebuii sa faca pe acest server , Acorda sfaturi pentru un roleplay mai de calitate , Aplica sanctiuni cand este cazul si multe alte lucruri
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share