Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Kenzel Mazare 10294


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Mazare
  • 1.2 Prenume: Kenzel
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: Am minunata varsta de 20 de ani.
  • 1.5 Înălțime: 1.81
  • 1.6 Greutate: 80 de KG.
  • 1.7 Naționalitate: Romana.
  • 1.8 Adresă: Strada Radu Mazare, numarul 53 vila A2.
  • 1.9 Număr de telefon: 043-0085


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Desigur.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: -
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: -
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: -
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: -
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu si nici nu doresc sa consum asa ceva.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Bineinteles.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Vorbesc fluent limba engleza si franceza.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:  Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost croitor.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur acestui departament pentru a salva milioane de vieti, pentru a avea un loc de munca stabil ca sa imi platesc apa, intretinerea, mancarea si tot ce trebuie. Am o nevasta si 2 copii deci nu este prea usor. De mic, am fost atras de medicina. Mama mea era soferita pe ambulanta si imi doream sa ajung ca ea, fiind singurul exemplu pozitiv din viata mea deoarece pe tata-l meu nu l-am cunoscut nici pana in ziua de astazi. Mama mea mi-a povestit despre el, acesta era un periculos traficant de tigari si nu imi doresc sa ajung ca el, de aceea mi-am depus CV-ul la Departament-ul Medical Din Paleto Bay. Pe de alta parte, doresc sa ma alatur acestui departament si deoarece imi doresc sa imi leg prietenii noi de lunga durata.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Teoretic nu ma diferentiaza nimic dintr-un punct de vedere al sanselor, cu totii avem sanse egale. Tot ceea ce ne diferentiaza este trecutul nostru, antecedentele, problemele cu politia, cunostintele, comportamentul si asa mai departe. Fiecare candidat trebuie respectat, niciunul nu ar trebuii sa fie omis insa unii au sanse mai mari datorita activitatilor lor. Eu spre exemplu, consider ca sunt un barbat cu cei sapte ani de acasa bine impliniti, cu simtul umorului, actionez foarte bine in situatile critice si sub tensiune, sunt o fiire sociabila, ador munca in echipa si evit pe cat posibil conflictele, stau in banca mea si nu doresc sa fac rau nimanui. Imi doresc tot binele din lume tuturor oamenilor pe care ii cunosc, nu tin pica pe nimeni, nu invidiez si imi place sa fiu scurt si la obiect.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Stefan
  • 4.2 Vârsta: Am minunata varsta de 14 ani, acestia i-am implinit pe data de 5 octombrie in acest an.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: M-am nascut in oras-ul Galati insa m-am mutat iar acum locuiesc in Bucuresti.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De aproximativ 2 ani.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De aproximativ 3 luni daca nu ma insel.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: Detin suma de 22 de ore la activ pe server.
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: Am ID-ul 10294.
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Circa 3 ore de vineri pana duminica, in timpul saptamanii din pacate nu ma pot juca.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Detin 2 warn-uri dar promit ca nu se v-a repeta.
  • 5.0 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele, va urez o zi/seara placuta si as fi foarte fericit daca as fi ales pentru un interviu, la revedere!
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
    Nume Discord: Lory#5217
  • Director-General  Beatrice Braddock 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share