Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Daniel Dumitrescu [68332]


.Daniel
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII  GENERALE (1.0) 

1.1 Număr: Dumitrescu 
1.2 Prenume: Daniel 
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 24
1.5 Înălțime: 1.85 
1.6 Greutate: 65 Kg
1.7 Naționalitate: România
1.8 Adresă:-
1.9 Număr de telefon: 57021-5

2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
2.2 Suferiți de orice boală cronică?  Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio boală cronică
2.3 Suferiți de orice boală fizică?  Dacă da, explicați: Nu sufăr de nicio boală fizică 
2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat cronic în cadrul Departamentului  de Poliție?: Da doar că la mine nu este cazul pentru că nu am nicio boală cronică sau fizică

2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă?  Dacă da, explicați: Nu am fost arestat niciodată pentru o crimă  

2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune?  Dacă  da, explicați: Nu am fost arestat niciodată pentru o infracțiune

2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am făcut uz niciodată de substanțe interzise 

2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o contravenție pentru că nu mi-am parcat mașina unde trebuie 

2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da sunt în posesia unui permis de conducere valabil

2.9.1 Dacă da, va fost vreodată suspendat?: Nu am avut niciodată permisul suspendat 


2.10 Sunteți capabil să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Română?: Da sunt capabili să comunice atât verbal cât și în scris în Limba Română

2.11  Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Română ? Dacă da, explicați: Am cunoștințe lingvistice înafară de limba română în limba franceză și engleză
INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Poliție în trecut?: Nu
3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Nu
3.2 Ați mai trimis vreodată sau  aplicația de angajare către orice altă ordonanță a statului?: Nu
3.2.1 Dacă da, specificația guvernei și verdictul: Nu am mai fost în nicio ordonanță a statului 
3.3 Specific orice altă slujbă pe care ați avut: Am fost mecanic și pescar
ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei să te alături Departamentului de poliție din Los Santos?  (Argumentează în minim 75 cuvinte): Pentru că iubesc această masă de când eram mic și pentru că nu-mi pot imagina viața fără această masă eu am un vis și acela este să fiu polițist și să ajut pe toți cetățenii ce au probleme pentru că asta mă face și pentru că asta îmi doresc de viață fericit să ajute oamenii ce au nevoie de ajutor și să prind toți infractorii care să încalcă legea și să protejeze orașul de infractori.  Ce te diferențiază de ceilalți candidați 
? (Argumentează în minim 50 cuvinte):Din punctul meu  de vedere toți angajați suntem egali pentru că suntem ca o familie ne ajutăm,sprijinim și nu consolăm reciproc fără a avea niciun interes pentru că asta înseamnă să ai o echipă în adevăratul sens al cuvântului.  fără să ne mințim și să nu spunem unul altuia doar adevărul fără să ne mințim niciodată 
(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume : Daniel
5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16
5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Brăila
5.4 De când vă jucați GTA V?  : 2 ani
5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?  : 1 an
5.6 Cate ore aveti pe joc?  (Minim 100 ore) : 105
5.7 Ce ID aveti in joc?  : 68332
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respecta punctele 5.8 / 5.9 / 5.10 risc ban provizoriu?: Da
5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?  : Da
5.13 Ai citit regulamentul politiei?  : Da
5.14 Alte informatii : Nu

Edited by .Daniel
Link to comment
Share on other sites

Domnule/Doamna,
       Dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CV-ul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de  AGENT-PAZA.  Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul de maxima siguranta Sandy Shores sau sa sunati la numarul unic de urgente si sa cereti un tester.Aveti 48 de ore din momentul in care am acceptat aplicatia , in caz contrar nu mai e valabila.


        DATA                                                                                                                                            SEMNATURA                                                          
   
   14/08/2023                                                                                                                           Comisar Dima Sierra-Cristiana

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share