Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Santiago Espuente [37569]


SFHAWRFH
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Santiago
  • 1.2 Prenume:Espuente
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta:26
  • 1.5 Înălțime:1.83
  • 1.6 Greutate:73
  • 1.7 Naționalitate:Romania
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon:193-8055

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:desgur ca da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:nu,nu sufer
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:nu,nu sufar de nici un fel de boala fizica sau cronica
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:nu imi pot reduce performanta pentru ca nu sufar de nici o boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: nu,nu am fost niciodata arestat
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:nu,nu am fost niciodata arestat
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:nu,nu am facut uz de substante interzise in viatamea
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:nu nu am primit niciodata o contraventie 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:desigur ca sunt 
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:nu,nu mi a fost niciodata suspendat
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:desigur ca sunt capabil sa comunic verbal cat si in scris in limba romana
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:da cunosc limba engleza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:da am mai trimis o data o aplicatie de angajare catre departamentul de politie
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:verdictul catre aplicatia de angajare catre departamentul de politie a fost ,,respins''
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:da am trimis o aplicatie de angajare catre departamentul de medici 
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:verdictul aplicatiei mele catre departamentul de medici a fost ,,acceptat''
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:am lucrat ca si medic 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Am fost si in departamentul de medici si am iesit pentru ca imi doresc de cand sunt mic sa ajung politist si acum am trimis o aplicatie de angajare catre departament.Consider as fi un politist bun deoarece invat foarte repede bag la cap repede si ma dedic in ceea ce fac si daca voi fi acceptat ma voi straduii sa trec mai departe de penintenciar si sa ajung politist sau daca nu voi fi acceptat voi ma incerca pentru ca nu ma voi lasa batut am fost invatat ca daca chiar iti doresti ceva trebuie sa te straduiesti si sa muncesti pentru acel lucru
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Diferit nu ma pot numii pentru ca toti suntem oameni si daca muncesti vei ajunge bun cum este si vorba aceea ,,munca bate talentul'' dar sa zice un avantaj al meu este acela ca inteleg foarte repede lucrurile si bag repede la cap si nu ma las usor batut sunt un baiat care daca isi doreste ceva lupta pentru acel ceva.Stiu sa ma comport cu colegi cat si cu cetatenii orasului.Sunt serios atunci cand trebuie dar sunt si amuzant si ma imprietensc foarte repede cu cei din jurul meu desigur daca si ei stiu sa se comporte.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Darius
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) :   17                                                                                                 15.3 Oraș sau localitate de proveniență :Calarasi
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :2 ani cam asa 
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) :acum am 35 pentru ca am luat ck dar cu tot cu orele dupa cont am 500
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :37569
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :desigur ca am citit 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :desigur ca am citit 
  • 5.14 Alte informații :Va multumesc pentru timpul acordat
Link to comment
Share on other sites

                                                                                DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS
                                                                   DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ
                                                                                            CV-ul Dumneavoastra a fost
                                                                                      
RESPINS!



            DATA                                                                                                                                           SEMNATURA                                                          
      14
/08/2023                                                                                                                              Comisar Dima Sierra-Cristiana 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share