Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Miguel Kalashnikov 11504


Foosa
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Miguel
  • 1.2 Prenume: Kalashnikov
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 90kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman 
  • 1.8 Adresă: Strada frunzei nr 12 , Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon: 278-5829

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Da sunt un cetatean legal.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu nu sufar de nici-o boala
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nimic 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Cum am mai spus nu am nici-o problema medicala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu am fost si nici nu as face nici-o data asta 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da , am fugit de politie deoarece eram sub influenta alcolului pentru ca treceam prin niste clipe grele deoarece nevasta mea s-a despartit de mine si m-am imbatat pentru a trece durerea dar regret enorm ce am facut.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut si nu  voi face niciodata asta
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da pentru geamuri fumuri si viteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da sunt
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da , cand am fugit de politie dar cum am mai spus regret ce am facut
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur ca sunt capabil sa fac asta
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Pe langa romana stiu engleza si franceza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Da catre academia de recrutare pentru cadeti
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: ~
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost bodyguard la un nightclub si mecanic

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Imi place sa ajut cetatenii si sa fac bine oamenilor. Nu am facut nici o data intentionat cuiva. Cand eram mic , am crescut pe strazile crunte din Brooklyn am fost foarte sarac iar pentru a ma putea intretine pe mine si mama mea , tatal meu facea trafic de arme si droguri. Crescandui reputatia in strada el s-a imprietenit cu un om care era pe cale sa devina celebru , acesta fiind 2Pac. Cand 2Pac a scos primul hit si a devenit celebru lumea a prins ura pe el asa ca voiau sa il omoare pe 2Pac si pe cei dragi lui. Intr-o zi tatal meu avea nevoie de o masina rapida pentru a face un transport de droguri iar cum a lui era defecta i-a imprumutat masina lui 2Pac. In timp ce conducea masina , fiind noapte nu putai realiza cine era la volan asa ca niste oameni au oprit in fata masini si au inceput sa traga crezand ca in masina este 2Pac. Tatal meu a murit iar din acel moment am jurat ca o sa aleg sa fiu de partea legii si sa ii prind pe cei care mi-au omorat tatal.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot spune ca ma diferentiaza ceva in mod special dar  sunt aproape mereu calm si pot gestiona orice situatie indiferent de cauza si imi place sa ajut.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Rares 
  • 5.2 Vârsta: 14
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Dumbravita
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: De 4 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: M-a joc de cand s-a infintat ( cand juca si EpicShorty aici ) dar am facut o pauza si m-am reapucat acum
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Pe server 65 dar pe fiveM 400
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 11504
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da inteleg acest lucru
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da , de obicei stau minim 2 ore pe zi
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da , inteleg
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da , mi-se pare normal 
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Desigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da si o sa il mai citesc 
  • 5.14 Alte informații: Sper sa fiu acceptat si sa imi fac treaba bine. Sper ca aplicatia asta am facut-o bine. Multumesc !
  •  
Edited by Foosa
Link to comment
Share on other sites

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Antonio
  • 1.2 Prenume:Robert
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:15
  • 1.5 Înălțime:1,70
  • 1.6 Greutate:58 kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:Strada frunzei nr 5, Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon:640-3109

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da sunt un cetatean legal
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nusufar de nicio boala
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nusufar de nimic 
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Cum am mai spus nu sufar de nici-o boala
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: 
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu am fost arestat nici-o data
    • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu am facut abuz
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Da am avut viteza 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da sunt
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da am fugit de politie si regret pentru ce am facut
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Desigur ca sunt capabil
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Mai stiu englezasi franceza

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Da catre academia de recrutare pentru cadet
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Nu
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Am fost mecanic si fermier

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alatur Departamentului de politiew Paleto Bay deoarece vreau sa ajut lumea . Nu am facut nici-o data rau cuiva si nici no sa-o fac.Eu sunt un om foarte milos si cu suflet mare si cand eram micut eu dormeam pe strazi deoarece nu aveam o casa si miera foarte greu sa invat si intr-o zi am plecat spre scoala si m-am intalnit cu un prieten bun si ma intrebat daca pot sa vin la el sa ne jucam. Eu am raspunws ca r=trebuie sa o intreb pe mama  .Tta era plecat cu niste colegi dea lui si transportau organe de la oameni ca sa punem sa ne luam o casa mare si frumoasa si  o masinma mare .Eu am trait o copilarie foarte grea si deasta vreau sa ma fac politist sa pot ajuta copii sa nu fie saraci ca mine . Sa se bucure de copilaria lor si sa aiba o copilarie foarte frumoasa .As vrea sa iontru in politie sa ajut lumea.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot spune ca ma diferenteaza cinevca in mod special dar sunt aproape mreu calm si pot gestiona orce situatie indiferent de cauza si imi place sa ajut lumea

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Geore
  • 5.2 Vârsta:21
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Cluj
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:Aproximativ de un an
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:De 49 de luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Am 49 ore
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?:1489
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da inteleg acest lucru
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da,de obicei stau cate 3 ore pe zi
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da,inteleg
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da,mi -se pare normal
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Desigur
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?:Da si o sa il mai citesc inca de 2 ori
  • 5.14 Alte informații:Spert ca va-am convinsa ca vreau sa intru in politie sper sa fie bine! Doamne ajuta 
  • Multumesc mult !
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share