Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ionut Tony[Tony| Id:1275]


Tony
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Tony.
  • Varsta reala: Am varsta de 14 ani.
  • Orasul unde traiti: Traiesc in Constanta.
  • Cu ce va ocupati: Sunt student.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da,sunt de acord cu asta.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da,il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru mine functia de helper inseamna sa fii activ,sa cunosti foarte bine regulamentul serverului cat si cel al FiveM ului la care eu ma descurc foarte bine.Am avut functia de helper pe mai multe servere si m am descurcat excelent.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat inalt,cu parul cret de 14 ani.Ma joc pe calculator de la varsta de 10 ani.Sunt din orasul Constanta,la scoala7.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Ionut Tony
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Tony
  • Ore jucate pe server: 130
  • De cat timp jucati pe server: De acum un an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pe server petrec in jur de 2-3h.
  • Sanctiuni anterioare pe server: N am avut.
  • ID-ul din joc: 1275
  • Averea detinuta in joc: Am o avere aproximativa de 500,000 lei.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As avea o activitate mai mare.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper dupa mine se ocupa cu ticketele insa in mare parte cu playerii noi care cer ajutor pe chat(intrebari).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share