Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER ] Mike Oxmaul [ Jay Cutler / ID: 9102 ]


Jay Cutler
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Turcescu Mihai
  • Varsta reala: 18 ani.
  • Orasul unde traiti: Pitesti.
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Aproximativ, dar pana in momentul testarii il voi cunoaste in totalitate.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Inca nu stiu daca merit, dar doresc aceasta functie, deoarece vreau sa ajut si sa ma implic in aceasta comunitate cu tot ce imi sta in putinta fiindca aici simt ca imi este locul, inconjurat atatea persoane ok.

     

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mike Oxmaul
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Jay Cutler
  • Ore jucate pe server: 162
  • De cat timp jucati pe server: 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: intre 3 si 6 ore, dar mai am si zile in care reusesc sa intru doar cateva ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 9102
  • Averea detinuta in joc: 3 masini clasa C, 4 masini clasa B, 2 masini clasa A, 3 masini clasa Low Rider, o masina clasa V.I.P.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu .
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit in mare parte, deoarece staff-ul actual isi face treaba destul de bine. Totusi, as explica putin mai detaliat problemele pe care jucatorii le intampina si as pune mai mare accent pe regulament, in momentul explicatiei.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper, prin simplul nume al functiei lui, ajuta atat oamenii din comunitate, cat si server-ul in sine, pentru ca roleplay-ul aici sa fie unul cat mai de calitate si sa fie executat in conditii cat mai favorabile.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share