Jump to content
×
×
  • Create New...

[ CV ] Popescu Vasile [7187]


Akkadian
 Share

Recommended Posts

1.1 Nume:Popescu
1.2 Prenume:Vasilie
1.3 Sex: M
1.4 Vârsta:42
1.5 Înal?ime:1.89
1.6 Greutate:82 k
1.7 Na?ionalitate:Roman
1.8 Adresa:-
1.9 Numar de telefon:329-7693
 INFORMA?II LEGALE (2.0)

2.1 Sunte?i un ceta?ean legal al comunei Paleto Bay?:Da
2.2 Suferi?i de orice boala cronica? Daca da, explica?i:Nu
2.3 Suferi?i de orice boala fizica? Daca da, explica?i:Nu
2.4 Considera?i ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un poten?ial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: Nu
2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i:Da am fost prin cu arma care nu este legala 
2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i:Nu
2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i:Nu
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu
2.10 Sunte?i capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?:Da
2.11 Ave?i cuno?tin?e lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i:
INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu
3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:-
3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:Nu
3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul:-
3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o:Mecanic/ Medic 
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Eu vreau sa ma alatur in Departamentul de polite din Paleto Bay deoarece imi doresc sa fac ordine si disciplina in oras . Sa apar orasul cu pretul vieti de oameni care fac infractiuni deoarece am opservat ca a inceput sa faca mai multa lume tot ce vor ei si nu mi se pare normal sa faca asa ceva .Orasul nosturu trebuie sa ajunga la dreptitudine si ordine pentru a face un oras superb , frumos si super tare . 
Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Eu cred ca ma diferentiez fata de alti cu urmatoarele aspecte : sunt curajos ,sunt credibil , sunt un tank de om ,si am foarte multe calitati pe langa alti  . 
(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume:Popescu
5.2 Vârsta:25
5.3 Ora? sau localitate de provenien?a:Bucuresti
5.4 De când va juca?i GTA V?:De cand a aparut 
5.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?:De cand a fost : undeva la 5 luni am undeva la 590 de ore pe FpayT 
5.6 Ce ID aveti in joc?:7187
5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da
5.13 Alte informa?ii:Sper sa fiu acceptat ! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share