Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Stefan Buruiana [Stefan / 4061]


Stefan456333
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Stefan Razvan
  • Varsta reala: 15
  • Orasul unde traiti: Jud. Arad Oras ul Curtici
  • Cu ce va ocupati: Student la Liceul Tehnologic Ion Creanga
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur,asa este corect
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da,chiar in momentul de fata inca il citesc pentru calitatea RP meu si al altor playeri.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pot ajuta lumea, si in IC incerc sa ajut in asa fel sa nu fie OOC. Nu prea ma las pana nu rezolv problema si ce nu stiu mereu intreb
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Imi place sa socializez cu pers din jur , sunt gen ul ala mai caterinca , dar in situati serioase nu prea includ "caterinca". Respect pers care si ele ma respecta pe mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stefa Buruiana
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Steam: Stefan456333 Non-Steam: Stefan
  • Ore jucate pe server: 321
  • De cat timp jucati pe server: 2 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Luni-Vineri 6 ore Sambata-Duminica: 15-17 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: FRP & META (FRP, eram la inceput si am facut un accident si nu am simulat durerea gen ca era un accident mortal, la Meta am facut o poza la un Ticket si am pus o pe IC adica Meta)
  • ID-ul din joc: 4061
  • Averea detinuta in joc: 160k +  3 motoare si 5 masini care costa toate in jur de 250 cred
    Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In momentul de fata nu sper ca si pe viitor
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu si nici nu as dorii asta
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  As rezolva probleme tutror pers care au nevoie de ajutor. As incerca sa fac in asa fel in cat si cel care a gresit,sa inteleaga ceva,pentru ca pe viitor sa nu mai faca aceasi gresala.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper, dupa cum se vede si din nume, are rolul in ajutarea jucatorilor noi prin sfaturi despre server sau prin pastrarea ordinii pe server, in cazul unor situatii care sunt interzise in regulament sa sanctionezi (daca este cazul) sau sa le explici frumos cu ce au gresit si sa le mai acorzi o sansa.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur , OBS si o sa intelez StreamLabs daca e nevoie
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

 

Edited by Stefan456333
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share