Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Brancusi Oktober [Bucur "RaT3" Robert]


Bucur "RaT3" Robert
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real:Robert
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Bucuresti
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Dap,am si demonstrat
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Normal joc aici de 2 ani si cv
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Zilnic dau de fel si fel de oameni pe care trebuie sa ii raportez cu video la un adm si nu mai vreau sa le consum lor timpul
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Un om care da prea mult cand nu trebuie si care regreta chestii dupa 5 ani . In rest sunt umpic prea mult perfectionist si prietenos cu toata lumea.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Oktober Brancusi
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Costel Biju #ORIGINALUL
Ore jucate pe server:340
De cat timp jucati pe server:2 ani si cv
Cat timp acordati serverului pe zi:4-5 ore
Sanctiuni anterioare pe server:foarte vechi dar sunt trecute si toporu e ingropat.
ID-ul din joc:501
Averea detinuta in joc:ford gt+g class + multe alte masini de b si c class
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, din contra oameni cred ca ma cunosc ca o persoana care se implica in roleplay destul de mult
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Cum am zis putin mai sus, s-a ingropat toporu nu mai e prob.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As goli serverul de bombardieri care violeaza regurile serverului.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu explicatul unor situatii, intrebari,reguli depe server si a pedepsi cei care le violeaza, sa stearga si masini ofc
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Intotdeauna

Edited by Bucur "RaT3" Robert
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share