Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper]Sebi Boncu [Sebi / ID:12438]


SebiSebiTH
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Sebi
  • Varsta reala:21
  • Orasul unde traiti:Sunt stabilit in Anglia de 2 ani de zile dar de origine sunt din Iasi.
  • Cu ce va ocupati: Muncesc.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am foarte multa activitate pe server si doresc sa ajut cu ce pot serverul si playeri, joc de foarte mult timp pe server acesta fiind al 2 lea cont al meu. Pe primul cont am avut 700 ore. Pot sa spun ca ma descurc decent pentru ajutarea orcarui player.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Sebi am frumoasa varsta de 21 de ani si sunt din Iasi. Sunt o persoana bine dispusa, ascultator, ma atasez foarte repede de playeri si de munca pe care o depun si cea mai importanta chestie este ca imi place sa respect orice jucator.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Sebi Borcan
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ✪Sebi
  • Ore jucate pe server:83
  • De cat timp jucati pe server:Pai acesta este al 2 lea cont, deci joc de 6 luni de zile pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:In timpul saptamanii undeva la 5 6 ore pentru ca am munca si in week-end acord undeva la 10 11 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server:Nu am avut.
  • ID-ul din joc:12438
  • Averea detinuta in joc: In jur la 1 milion.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, chiar am o reputatie decenta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu, ma inteleg extrem de bine cu orice membru din staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Ce fac si acum, ajut playeri cand au nevoie de ajutor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helperi au un rol foarte important pe server acela fiind de a ajuta orice jucator care nu stie o chestie ce consta in "OOC".
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share