Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Rafaela Raena Ferragni (746)


theoxxh
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Ferragni
  • 1.2 Prenume:Rafaela Raena
  • 1.3 Sex: Feminin
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1.68
  • 1.6 Greutate:60
  • 1.7 Naționalitate:Romana
  • 1.8 Adresă:Paleto Bay
  • 1.9 Număr de telefon:604-5678

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:-
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu!
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați:Nu!
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu!
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați:Daca imi amintesc bine pentru viteza,
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Sigur ca da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Nu!
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Sigur ca da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Romana Engleza si Italiana

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:-
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:-
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Activităţi specifice prevenirii şi combaterii spălarii banilor obţinuţi din fraude in alt oras.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Transferandu-ma din alt oras as dorii sa aduc tehnica mea de prevenire si combatere a infractiunilor care au loc in Paleto Bay si vecinitatile sale.Sunt o persoana foarte deschisa si rezist la mult stres.Ma pricep foarte bine la urmariri stiu sa pun cap la cap un plan bun si ma pot descurca in aproape orice situatie atat fizic cat si psihic.Doresc sa imi ofer ajutorul catre departamentul dumneavoastra si sper sa colaboram.In continuare pot oferii membrilor departamentului consiliere psihologica avand in vedere licenta luata in cadrul facultatii de psihologie situatiile de stres si traumele nu vor mai fi o problema pentru ca dupa acestea pot conversa si eventual diminua traumele pshice atat ale membriilor cat si ale suspectilor care au luat parte in respectivele.Doresc sa ma alatur din simplul motiv ca provin dintr-o familie cu legaturi in MAI si imi doresc sa continui sa ii fac mandrii asa cum si-ar fi dorit.
    • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):Sunt o persoana foarte sociabila ,spirit de lucru in echipa, mobilizator pentru colectiv,receptivitate la initiativele personalului,am un stil de conducere participativ, sunt o buna organizatoare a colectivelor, iau decizii rapide in conditii de stres,am un nivel bun de analiza,flexibilitate si adaptabilitate,sinteza si anticipare in activitatea manageriala,abilitati organizatorice bune de diferite activități care implică imaginația, creativitatea și seriozitate.Sunt un bun tragator pot atasa mai jos diploma,am luat parte la mai multe cursuri despre psihologia criminalistica si in general pe criminalistica.Dobandesc abilitati de negociere in situatii de stres dar mai ales manipulare si santaj emotional cand este cazul.Sunt o fire perceptiva si stiu ce se intampla in jurul meu de asta mai ales imi doresc sa ma alatur departamentului dvs.Filajele sunt lucrurile la care ma pricep cel mai bine,flagrantul este actiunea mea preferata.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume:Theodora
  • 5.2 Vârsta:19
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență:Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?:2 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:1 luna jumatate
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: pe joc peste 1200 pe server 573 
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 746
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?:Da
  • 5.14 Alte informații:Raman aici nu mai plec.

Screenshot_21.png

Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
  • Nume Discord: Hyperion #3832
  • Nume Discord: David
    Nume Discord: Kazi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share