Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Stelian Constantin [ Stelica / ID: 4170 ]


ReluCapota
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Alexandru
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Stundet
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Nu sunt adeptul unei a2a sanse, dar incercarea moarte n-are.Am mai facut parte din staff, stiu care este mersul  pe server, atat ca si player dar cat si ca staff, mi-am invatat din greseli, am invatat ce lucruri trebuia sa fac si ce nu si consider ca pot sa ajut la fel de mult, poate chiar si mai mult decat cum am facut si consider ca pot sa realizez mai mult decat ceea ce am facut in trecut.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana, sociabila, prietenoasa.Imi cunosc limitele, daca mi-am stabilit un scop, nu am sa renunt pana nu il voi indeplini.Sunt o fire glumeata, rabdatoare si imi place sa vin in ajutor,mai ales pentru cei care au nevoie, si fac acest lucru cu placere.Merg pe premiza, 'respecta si vei fi respectat', mereu imi voi oferi respectul fata de o persoana necunoscuta, pana la proba contrarie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Stelian Constantin
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Stelica
  • Ore jucate pe server: 511
  • De cat timp jucati pe server: Din mai
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 Ban pentru acumulare warn
  • ID-ul din joc: 4170 
  • Averea detinuta in joc: ~600k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Fata de staff-ul actual nu as face altceva diferit, pentru ca treaba merge, singura schimbare pe care as putea sa o fac, e sa cresc activitatea staff-ului si seara-dimineata, dupa ora ~02:00
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: De ajuta si rezolva problemele jucatorilor, indrumarea celor noi, intretinerea unei atmosfere de roleplay cat mai veridica.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
 Share