Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Raducanu Antonio [359]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Raducanu 
  • 1.2 Prenume: Antonio 
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 27
  • 1.5 Înălțime: 1.85m
  • 1.6 Greutate: 67 kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: -
  • 1.9 Număr de telefon: 491-6853

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Sunt un bun cunoscator si vorbitor de limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:  Spitalul Paleto Bay
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:  Divizia de recrutare a muncii. Am fost acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Stagiar, Constructor, Sofer de Autobuz, Croitor, paznic la o firma de constructii privata

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): M-am decis sa ma alatur Departamentului de Politie din Los Santos deoarece : am absolvit Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza, apoi am vrut sa devin politist in orasul Paleto Bay, dar a trebuit sa evacuam orasul din cauza fortei naturii. Tatal meu a fost jandarm, iar mama mea politista. Acestia au vrut din totdeauna sa le calc urmele si sa devin si eu politist. Cei doi m-au pregatit pentru aceasta meseria minunata inca de la varsta de 13 ani prin trasee si disciplina. Vazandu-ma cu diploma de la Academia de Politie in mana, acestia au fost foarte fericiti. Din pacate, in urma furtunii din Paleto Bay, cei doi s-au stins de viata fiind loviti de un copac. In acele momente am fost distrus si credeam ca viata mea nu mai are niciun sens, dar apoi mi-am ridicat privirea si mi-am spus ca trebuie sa ii fac mandrii, asa ca am venit aici depunandu-mi CV-ul cu sperantele de a reusti ce mi-am propus.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Parerea mea este ca nu ma diferentiez cu nimic fata de ceilalti candidati deoarece nu le stiu aptitudinile. In schimb, despre mine pot sa spun ca sunt o persoana serioasa, punctuala si cooperativa. De mic am fost crescut sa fiu disciplinat si dedicat in ceea ce fac. Nu imi este frica de nimeni si de nimic, iar pentru un civil mi-as risca pana si viata.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Antonio
  • 5.2 Vârsta: 16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc GTA V de patru ani 
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe serverul FplayT de aproximativ 2luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc?:  1.80 ( inainte de wipe aveam 60 ore )
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 359
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu : Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu : Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu : Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da/Nu : Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da
  • 5.14 Alte informații: Nu am alte informatii de adaugat.
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
  • Nume Discord: Kazi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share