Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Andrei Popescu [ID:6154]


Recommended Posts

[UPDATE]
INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Popescu
  • 1.2 Prenume: Andrei
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 35
  • 1.5 Înălțime: 1.89 cm
  • 1.6 Greutate: 86 kg
  • 1.7 Naționalitate: American (America)
  • 1.8 Adresă: Sandy Shores , nr 7.
  • 1.9 Număr de telefon: 396-7681


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al orasului Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal al orasului Los Santon
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar de o boala cronica in momentul de fata.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufer de orice boala fizica , ma incadrez bine la aspectul fizic , am o greutate normala , cat si musculatura suficienta.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?:
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Pe perioada vietii mele , nu am fost arestat de catre Politia Los Santos pentru o anumita crima.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat pentru nici-o infractiune pana in momentul de fata.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de substante interzise in ultimii doi ani , chiar nu recomand realizarea acestuia catre alti consumatori.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu , nu am primit o contraventie , mereu cand sunt cu mainile pe volan incerc sa fiu cat mai prudent , verificand orice colt al strazii , oglinzile retrovizoare.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , sunt in posesia unui permis de conducere valabil in momentul de fata.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , nu mi-a fost suspendat niciodata permisul
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , sunt capabil de a vorbi cat si a scrie perfect in limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da , am cunostinte lingvistice in limbile : Franceza , Engleza si Spaniola

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu , nu am mai trimis o aplicatie de angajare , aceasta fiind prima mea data.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu , nu am mai trimis , momentan m-am decis ca acesta as vrea sa imi fie viitorul.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca si : Croitor , Sofer la UPS , Sofer la Pizza Hut in perioada adolescentei pentru a-mi realiza un castig financiar decent pentru intretinerea studiilor la un liceu de top din orasul meu natal.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): As vrea sa ma alatur Departamentului Medical Los Santos , deoarece de cand eram un mic copil , inca de pe la varsta de 7 ani , am vazut pe strada o actiune a Departamentului Medical Los Santos realizata de catre un Medic ce s-a numit ca fiind Medic Stagiar , in care mi-a salvat bunicul de la o trauma cerebrala provocata de un accident cu bicicleta , actiunile acelui Medic impresionandu-ma . De atunci , bunicul meu a reusit sa treaca peste acel incident , iar eu am apreciat enorm de mult actiunea acelui Medic , visandu-ma ca fiind Medic in viitor , ceea ce am dorit sa se intample , dupa terminarea liceului ducandu-ma sa urmez o facultate de Medicina din Iasi. Ulterior , am terminat facultatea , iar acum aici ma aflu , indeplinindu-mi visul.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pe mine nu cred ca ma diferentiaza nimic fata de celelalte persoane din jurul meu , cat si cele apropiate de mine , deoarece sunt un om modest , si nu imi place sa sustin ideea ca sunt superior fata de ceilalti oameni , incat eu cred ca toti suntem egali indiferent de trasaturile fizice/morale , cat si statutul financiar.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Andrei
  • 4.2 Vârsta: 14
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bacau
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Din anul 2015 , avand 700hr pe Steam in acesta , as fi putut avea mai multe dar am luat Ban Permanent pe GTA Online din cauza faptului ca atunci cand eram mai mic , respectiv acum 2 ani , am vazut pe YouTube cum anumite persoane au multi bani folosind hack-uri si mi-am instalat si eu unul , ceea ce a rezultat la Ban Permanent , majorit orelor fiind pe GTA Online.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe acest server inca din luna Iulie 2019.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  Momentan , dupa acest wipe am 10 hr pe server , dar inainte de wipe am avut +471 hr fara absolut nici-un Character Kill
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 206 
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In cursul unei zile , eu aloc acestui server , mai ales cu ocazia aceasta in jur de 4-9 ore , depinde de zi si de ce am de facut in acea zi.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Momentan nu am nici-o sanctiune pe server .
  • 5.0 Alte informații: Sper sa va placa aplicatia mea , si de asemenea sa imi oferiti o sansa de a fi coleg cu voi ! :)
Link to comment
Share on other sites

1428607453_Felicitariaifostacceptat.png.9b0335aea166014b13c1f8029cd47c51.png.b58a9a1177b9c844aa5ac52d62bc1221.png

 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Czele
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share