Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV]Rosu Daniel (ID: 462)


dNiVoievod
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Rosu
  • 1.2 Prenume: Daniel
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1,87
  • 1.6 Greutate: 70
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: Complex Vinewood nr.1
  • 1.9 Număr de telefon: 881-7592

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da sunt cetatean legal al orasului Los Santos , domiciliat in Complex Vinewood nr.1
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici o boala
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu sunt purtator de nici un fel de boala cronica sau fizica
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , doar o simpla amenda pentru parcare neregulamentara
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu , nu sunt consumator de substante interzise sau bauturi alcoolice
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , am primit o amenda pentru parcare neregulamentara
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , sunt detinatorul unui permis de conducere valabil
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da , sunt capabil sa comunic scris si verbal in Limba Romana
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza , Franceza , Turca dar la un nivel medium

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu , tatal meu a fost comandant al departamentului de Politie PaletoBay
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu , nu am depus nici un CV de angajare catre o alta agentie a statului
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am detinut o firma de transport si lucram in subcontractare cu firma UPS

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):  Buna ziua , ma numesc Rosu Daniel , am varsta de 23 de ani momentan sunt somer dupa ce am inchis firma de transport pe care o detineam . Sunt fost militar , momentan in rezerva dupa ce am luat parte la 3 misiuni de cercetare si recuperare in Siria , Irak si Libia . Am terminat in 2005 liceul de telecomunicatii si unde radio LosSantos , ulterior am facut 3 ani si 6 luni de pregatire militara in cadrul unitatii "Batalionului 16 Infanterie militara Vinewood" dupa care am fost si repartizat pentru 3 misiuni de recuperare a organelor de negociere intre statele aliate . Dupa terminarea incadrarii militare , am primit gradul de Locotenent in rezerva , indreptandu-mi vocatia si dorinta pentru Departamentul de Politie , totodata terminand si Academia de Politia Alexandru I Cuza LosSantos . Imi doresc sa ma alaturi departamentului de politie LosSantos pentru a-mi arata aptitudinele pe care le-am slefuit in decursul carierei militare si totodata pentru a imbunatati sistemul politienesc din orasul nostru prin buna coordonare , buna administrare si bunul control pe care-l am asupra mea . Sunt o fire amabila , respectuoasa , intelegatoare cand este cazul dar totodata devotata cu o tarie exagerat de mare atunci cand este vorba despre locul de munca sau viata oricarui om nevinovat . Din pacate ambii parinti au murit intr-un accident de masina in urma cu 2 ani jumatate , neparasind orasul si domiciliul pentru fratele meu mai mic Dorian Rosu , Agent Sef Principal in departamentul de Politie LosSantos
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In decursul carierei mele pe plan militar , am invatat sa-mi administrez energia in situatii critice si de urgenta , sunt o fire care face fata foarte usor situatiilor tensionate atat pe plan verbal cat si pe plan fizic . Antrenamentul militar pe care-l am imi ofera un mare plus pe plan fizic deoarece rezist in conditii meteorologice destul de drastice cat si in cazul unei urmariri terestre . In cadrul militar am fost lunetist avand o vedere impartita pe mai multe segmente distributive si o tinta foarte precisa . Cunosc codul penal foarte bine din punct de vedere al articolelor si stiu exact tehnicile armelor si munitiilor pe care le detine Departamentul de Politie LosSantos

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Dani
  • 5.2 Vârsta: 23
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bucuresti si Bacau
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: 3 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: 1an +
    5.6 Cate ore aveti pe joc?:  20
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 462
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da -Inteleg si sunt total deacord cu acest lucru
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da - Inteleg si sunt total deacord cu acest lucru
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da - Inteleg si sunt total deacord cu acest lucru
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da - Inteleg si sunt total deacord cu acest lucru
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Am citit toate subpunctele departamentului de politie
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Am citit toate subpunctele departamentului si regulamentului politiei
  • 5.14 Alte informații: Multumesc pentru timpul pe care l-ati acordat citindu-mi acest CV de angajare .
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

admis.png.ef66a666b607126257eeb42f5972355e.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Ascendancy#1210
  • Nume Discord:  Edward#0355
  • Nume Discord: Kazi
    Nume Discord: Z1x
    Nume Discord: CapitainOG
  • Nume Discord: Se7enDayss
    Nume Discord: Marius
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share