Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Radu Cristian [ DonCiuwawa / ID: 57 ]


DonCiuwawa
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Radu Cristian
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Galati
  • Cu ce va ocupati:  Ma ocup cu liceul iar ocazional fac sedinte foto 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):  Consider ca merit aceasata functie deoarece sunt un om rabdator si cred ca pot ajuta playeri cu problemele lor. Am experienta  de administrare pe fivem, am fost membru staff pe intr-o comunitate mare unde am ajung la gradul de Admin
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Cristian, am 16 , sunt pasionat de informatica, jocuri si programare, cat si fotografie si moutinbikeing-ul acesta fiind si unul dintre sporturile mele favorite. In timpul liber ies afara cu prietenii.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sandu  Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): DonCiuwawa
  • Ore jucate pe server: In momentul de fata am 62 de ore dar inainte de wipe aveam undeva la 140
  • De cat timp jucati pe server: De la inceputul verii cu pauze iar de la inceputul scolii am inceput sa joc zilnic
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6 ore pe zi poate chiar mai mult
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban pentru bug abuze (am discutat cu hara despre el si i-am explicat ce s-a intamplat)
  • ID-ul din joc: 57(fost 7062)
  • Averea detinuta in joc:  107,081 dolari, un dodge challenger srt, o dacia 1310 si un golf 7 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Daca as obtine aceasta functie as dedica mai mult timp servarului si voi incerca sa nu fac probleme jucatoriilor cat si altor membri din staff
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper are rolul de a ajuta playeri(cei noi dar si cei vechi in cazul in care acestia nu stiu) si ai indruma cand nu pot, daca cineva nu stie regulamentul sa incerce sa-i explice iar in cazul in care respectivul nu intelege si continua sa faca aceasta gresele il voi sanctiona ca atare
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share