Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Kazimir Atgeriev [ID: 187]


Kazimir
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Atgeriev
  • 1.2 Prenume: Kazimir
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 28 de ani
  • 1.5 Înălțime: 1.70 M
  • 1.6 Greutate:70 KG
  • 1.7 Naționalitate: Ceceno-Rus
  • 1.8 Adresă: Momentan tot nu am reusit sa imi fac o locuinta bine stabilita.
  • 1.9 Număr de telefon: 825-1365

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, detin asupra mea un buletin inregistrat in comuna Los Santos si detin dreptul de a fi un cetatean legal American.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
    • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da! Am luat testul teoretic si practic in cursul zilei de 26.01.2020.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, respect normele rutiere si sunt mandru de acest lucru, reusesc sa nu ma dezamagesc cu abilitatile mele de sofat nici in interiorul slujbei de Postas.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, pot comunica verbal cat si in scris in Limba Romana.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostiinte lingvistice avansate in  limba Engleza si Rusa si cateva cuvinte de baza in limba Germana si Sarba.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Desigur.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Nu am primit unul intr-un cat Politia este singura la care am incercat sa aplic.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In aceasta mica gaura de timp, intre aplicatia precedenta si aceasta aplicatie, am incercat sa ma linistesc cu o slujba simpla in Oficiul Postal al Orasului Los Santos unde am lucrat pana acum ca sa reusesc sa imi strang o suma de bani.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur inca in acest departament pentru a putea da dovada de faptul ca nu ma voi lasa si ca am determinatia sa fac o aplicatie si mai buna decat cea precedenta. Doresc sa ma alatur in special Departamentului de politie din Los Santos intrucat aici m-am mutat si aici doresc sa imi fac un viitor cat mai fericit sau cat de decent se poate, in aplicatia precedenta am dat dovada ca par a fi un fel de veteran nebun, adevarul este ca Politia nu se bazeaza doar pe impuscaturi si asa mai departe si cred ca mesajul meu a fost preluat intr-un mod gresit. De aceea doresc sa imi ofer abilitatile de vorbitor si cooperator departamentului de politie din Los Santos intrucat nu toata lumea poate reusi sa vorbeasca atat de liber sau sa aiba incredere si stima fata de el insusi, daca acesti oameni nu pot reusi, atunci noi sa ii motivam si sa le aratam ca ii putem proteja.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Cum am spuns, nu prea ma pot diferentia de altii care fac aceasta aplicatie in acelasi timp cu mine, dar ce pot spune este ca, un lucru diferit la mine fata de ei poate fi determinatia mea de a face un lucru si de a atinge un scop, intrucat nu m-am lasat rapuns de verdictul aspru trecut, doresc sa ma incerc inca odata pentru a arata ca eu nu ma voi preda la final ca un las asa numitei "Soarte" si voi continua sa incerc sa intru in acest Departament.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Kazimir.
  • 5.2 Vârsta: 20 de ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Soparlita.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Unul sau doi ani de cand ma joc GTA V.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Cred ca am facut deja doua saptamani sau trei doar ca mai fac pauze datorita slujbei.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: 10.44
  • 5.6 Ce ID aveti in joc?: 187
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da, am citit toate informatiile legate de aplicatie.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da, am citit regulamentul politiei de la cap la coada.
  • 5.14 Alte informații: Va multumesc pentru a doua sansa oferita si pentru citirea acestui CV care este destul de mare.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share