Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Arthur Morgan [4310]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Arthur
  • 1.2 Prenume: Morgan
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 37
  • 1.5 Înălțime: 1.80
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Hotelul din Los Santos.
  • 1.9 Număr de telefon: 331-2853


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, toate actele sunt in confirmatate cu cerintele.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: Nu sufar de nici o boala, sunt perfect sanatos.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Sunt un cetatean model, nici macar o amenda de circulatie nu am primit.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu sunt consumator de asa ceva.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, cu ajutorul lui imi castig painea si nu imi bat joc de el.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, fara nici o problema.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza incepator.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, am lucrat in mediul privat pana la varsta aceasta.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Momentan lucrez ca sofer de camion.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Aici e un punct sensibil. Ca sofer de camion de peste 10 ani am parcurs foarte multi kilometrii, si totodata am vazut foarte multe accidente care mai de care mai urate (oameni mutilati pe viata, bucati sarite din corpurile umane, oameni care cereau ajutor sa nu moara, etc...). Dupa fiecare accident vazut aveam un sentiment neplacut in mine ca nu am putut ajuta mai mult sau chiar deloc. Tinand cont ca procentul de accident este din ce in ce mai ridicat cred ca acest lucru trebuie sa se opreasca aici si sa incep o viata noua ca sa-mi pot ajuta aproapele la nevoie. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu pot sa zic ca sunt superior fata de ceilati candidati, unii au studii mult mai avansate fata de mine, unii vor doar statutul de medic. Ceea ce pot spune despre mine e ca eu am trait acele clipe in care orice secunda conteaza pentru a salva viata unui om si cea mai mica greseala poate fi fatala, experienta traita in teren cred ca este un plus.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Alin
  • 4.2 Vârsta: 21, imediat 22.
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Bacau
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: De foarte mult timp, la putin timp dupa ce s-a lansat.
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: De cateva zile.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 10.22
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 4310
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: In momentul de fata undeva la 2-3 ore, dar nu este batut in cuie.
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu.
  • 5.0 Alte informații: Mai multe informatii despre mine o sa se afle pe parcurs, acest CV e doar o mica prezentare, nu se poate cunoaste un om doar de la atat.
Link to comment
Share on other sites

ACCEPTAT.jpg

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Beea#1792
  • Director-General  Beatrice Czele

 

Edited by Beea
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share