Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Kalashnikov Miguel [1129]


Foosa
 Share

Recommended Posts

APLICAȚIE (CV)


INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Kalashnikov
  • 1.2 Prenume: Miguel
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 24
  • 1.5 Înălțime: 1.87
  • 1.6 Greutate: 95 kg
  • 1.7 Naționalitate: Roman
  • 1.8 Adresă: Los Santos , str. I.Creanga nr. 10
  • 1.9 Număr de telefon: 335-786

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:  Nu.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Da pentru esecul de a plati amenda , pentru posesie de arme albe , pentru evadarea de un ofiter .
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da. Pentru viteza si parcare ilegala.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Da.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da. Vorbesc fluent franceza si engleza .

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Departamentul de medicina din Los Santos .Acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am fost mecanic , miner , taximetrist si pescar.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Spre deosebire de multi oameni am avut o copilarie diferita fata de a celorlatora. Nascut si crescut in Grove Street anturajul meu nu era unul bun iar nici parintii mei nu au fost prea buni. Tatal meu se imbata in fiecare zi iar mama mea era dependenta de heroina. Eram nevoit sa o intretin singur pe sora mea mai mica. Faceam tot ce puteam pentru a castiga niste bani : tundeam iarba vecinilor , spalam masini , etc . Imi amintesc ca erau unele momente in care as fi vrut sa ma sinucid dar am avut un psihic foarte puternic si am rezistat. Prietenii mei se ocupau cu infractiuni si aveam multi bani , ma ajutau si ei cat puteau si tot incercau sa ma bage in afacerile lor dar eu refuzam. Intr-o zi mama mea a facut supradoza de heroina si a murit , acela a fost momentul cand s-a schimbat totul. M-am apucat sa fac ilegalitati si am intrat intr-o banda. Intr-o zi dupa ce am furat niste droguri de la banda rivala acestia au decis sa se razbune si au facut un drive by . Sora mea se juca in fata casei iar eu stateam cu tovarasii mei pe terasa. O masina s-a apropiat cu geamurile deschise si au deschis focul asupra noastra. Sora mea a fost impuscata alaturi de cativa tovarasi. De atunci am decis ca trebuie sa las ilegalitatile ba chiar din potriva sa le incerc sa le opresc. M-am retras la tara  pentru o vreme pentru a ma regasi iar acum am decis sa fac ceva. Nu mai pot face nimic pentru familia mea dar pot salva familile altora. ( Asa imi pot explica si antecedentele penale dar acum m-am schimbat si cred ca merit o sansa )
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Spre deosebire de altii eu sunt calm si am mila chiar si pentru infractori. Stiu de ce fac ce fac si vreau sa ii ajut nu doar sa ii arestez. Vreau sa fac Los Santos un oras mai sigur si sa schimb gandirea infractorilor . Stiu sa trag cu arma foarte si am experienta ( ma duc la poligon in fiecare saptamana ) si  stiu si  sa conduc si foarte bine. Dar cel mai important este ca eu stiu cum gandeste un infractor si as fi mereu cu un pas inaintea lor si cunosc foarte multe lucruri legate de ilegalitatile din oras .

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Rares
  • 5.2 Vârsta: 15 ( am o voce foarte groasa , sper sa imi acordati o sansa )
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Brasov 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: De aprox.3 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Din 2018 ( am facut o pauza iar acum ma joc de aprox 1 an)
    5.6 Cate ore aveti pe joc?:  170
  • 5.7 Ce ID aveti in joc?:1129
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:  Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
  • 5.14 Alte informații: Sper sa fiu acceptat desci nu am 16 ani dar sunt destul de matur si am o voce groasa.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share