Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Cristian Mihai [3831].


Comex
 Share

Recommended Posts

  • INFORMAȚII GENERALE [2.0]
  •  
  • 1.1 Nume: Cristian.
  • 1.2 Prenume: Mihai.
  • 1.3 Sex: Masculin.
  • 1.4 Vârsta: 21.
  • 1.5 Înălțime: 1.89.
  • 1.6 Greutate: 80 kg.
  • 1.7 Naționalitate: Roman.
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 296-2784


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, ma consideri un cetatean legal al comunei 'Los Santos'.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufer de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: - 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat niciodata pentru o 'Crima'.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Am fost o singura data arestat pentru o mica 'Infractiune' aceasta fiind ca am circulat fara permis auto o singura data, in rest nu mai am fost sanctionat niciodata cu inchisoarea.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat niciodata substante interzise.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit o singura data o amenda de '1$' pentru condus fara permis auto.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, am asupra mea un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu,acesta nu mi-a fost niciodata confiscat de catre un membru al politiei romane.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil sa fac aceste lucruri in foarte mare experienta.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte lingvistice in 'Engleza' cat si foarte putin din 'Franceza'.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Nu, nu am mai depus in trecut niciun CV de angajare la departamentul de politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: -
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: In trecut am lucrat foarte mult in constructii.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Vreau sa ma alatur departamentului de politie din orasul 'Los Santos' deoarece este unul cu o colectivitate foarte unita, cat si un foarte bun conducator al acestuia.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt o persoana bine pregatita in acest domeniu. Imi palce sa fac totul cu suflet. Sunt calm, respectuos cu fiecare om, nu imi place sa renunt pana nu duc totul pana la capăt și sa ma întrec pe mine însuși. Sunt descurcăreț.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Ma numesc Cristian Mihai.
  • 5.2 Vârsta: Am varsta de 17 ani.
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență: Provin din orasul Bucuresti.
  • 5.4 De când vă jucați GTA V?: Activez pe 'Grand Theft Auto V' de aproximativ 2 ani.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Activez pe acest server de aproximativ 2 luni, insa acesta este un nou cont de 'GTA V' pe care m-am apucat deoarece contul celalalt de steam mi-a fost furat.
    5.6 Cate ore aveti pe joc?: Detin in prezent suma de aproximativ 12 ore jucate.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc?: Activez cu 'ID-ul' 3831 pe joc.
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da.
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da.
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei?: Da, l-am luat la cunostinta pe acesta.
  • 5.14 Alte informații: Multumesc pentru timpul acordat citirii aplicatiei mele.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share