Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Ekrem Barokal [123]


xAleex
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume:Barokal
  • 1.2 Prenume:Ekrem
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta:25
  • 1.5 Înălțime:1,83 M
  • 1.6 Greutate:73 KG
  • 1.7 Naționalitate:Italia
  • 1.8 Adresă:Mirror Street  NR.4
  • 1.9 Număr de telefon:826-2712 

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?:Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici o boală cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați:Nu,nu sufar de nici o boală fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu deoarece nu sufar de nici o boală cronică sau fizică. 
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu,nu am fost arestat pentru o crima
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați::Da,dar au fost neintelegeri. 
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:Nu,nu am consumat substante interzise in ultimi doi ani.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați::Da,de viteza si conducere imprudenta. 
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Da,sunt in posesia unui permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:Da,mi-a fost odata suspendat pentru trecerea pe rosu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați:Italiana si Engleza.Italiana este limba mea natala,iar Engleza este folositoare peste tot.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da, am trimis o aplicatie de angajare la Departamentul de Politie.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ:Admis.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?:Da,am mai trimis o aplicatie.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul:Admis,la departamentul Medical.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o:Sofer de autobuz si Santierist.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Tatăl meu a fost ofiter in Departamentul de Politie din Sandy Shores,iar dupa o razie de tip DIICOT acesta a murit impuscat intr-un schimb de focuri.Singura dorinta a lui a fost să ma vadă si pe mine politist.De aceea Imi doresc acest post din inima.Mi-as dori sa opresc infractiuniile ce se intampla deoarece unii criminali sunt inca in libertate.Imi doresc a impartasii calitatile unui agent cu cetatenii din Paleto Bay: Respectul si Corectitudinea.Atata timp cat sunt Respectat voi Respecta si eu la rândul meu.As vrea sa reduc ilegalitatiile la un procent minimal deoarece zi de zi mor oameni nevinovati. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte):In opinia mea detin niste calitatii care nu le poate stapanii oricine.Sunt o fire calma care nu se enerveaza asa repede,nu sunt violent ca altii fosti politisti.Respect pe oricine fie un boschetar fie un Primar.Daca gresesc platesc.Sunt cooperativ si intelegator si accept critici de la oricine deoarece ma pot ajuta sa ma imbunatatesc.Daca incep ceva nu ma voi opri pana nu ajung la obiectivul necesar,deci sunt si umpic incapatanat. 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume :Alex
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani) :16
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență :Giurgiu
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? :Inceputul anului 2014.
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? :Din Iulie anul trecut.
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 80 ore) :260 pe cont si 310 pe cont.
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? :123
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da/Nu:Da.
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da/Nu:Da.
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da/Nu:Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da/Nu:Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? :Da.
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? :Da.
  • 5.14 Alte informații :-
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share