Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Colony [ Stoaca Fane / ID: 189 ]


Colony
 Share

Recommended Posts

Cat timp acodrati serverului pe zi: Aproximativ 5 ore.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie pentru ca, ma consider foarte pregatit pentru aceasta functie, cunosc tot ce tine de serverul FplayT, si pot ajuta playerii cu fiecare intrebare/neintelegere.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana rezonabila, am multi prieteni datorita respectului meu fata de toata lumea, chiar daca unele persoane sunt greu de inteles. Unul dintre defectele mele este ca sunt prea generos, cat pentru viitorul meu nu doresc sa ajung un exemplu pentru ceilalti, vreau doar sa fiu un om normal pentru lume si un adevarat om pentru prieteni si familie. Sunt prietenos, intelegator si pun inima in tot ceea ce fac.
------  Informatii de pe joc -----


Numele din joc (Buletin): Fane Stoaca
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Colony
Sanctiuni anterioare pe server:Nu am.
ID-ul din joc:189
Averea detinuta in joc:Detin 4 masini (Range Rover Sport, Dacia 1310 Sport, BMW 7500li, Mercedes model mai vechi)
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, ba din potriva. Am multi prieteni in roleplay cat si ooc.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As fi foarte activ, m-as implica in fiecare intrebare pe care o are fiecare jucator, si voi implica foarte multa seriozitate.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:Un helper se ocupa cu oferirea raspunsurilor la intrebarile/problemele/nedumeririle unui jucator, un helper trebuie sa faca orice ca sa lamureasca orice player, si sa explice concret la raspunsurile pe care le acorda.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Bineinteles.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Desigur.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share