Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Deshawn Michael [3577]


Recommended Posts

SPITALUL JUDETEAN LOS SANTOS
DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ


Aplicatie ( Curriculum Vitae (CV) )


INFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume: Deshawn
  • 1.2 Prenume: Michael
  • 1.3 Sex:  Masculin
  • 1.4 Vârsta: 25
  • 1.5 Înălțime: 178 cm
  • 1.6 Greutate: 68 kilograme
  • 1.7 Naționalitate: Americana
  • 1.8 Adresă: Strada Vesppuci numarul 25
  • 1.9 Număr de telefon: 131-9521


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nici o boala fizica.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, am detinut doar niste amenzi.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat niciodata substante interzise de codul penal.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu, nu am primit.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, sunt in posesia unui permis categoria B.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, numi-a fost suspedat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da, sunt capabil.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, limba engleza, care o vorbesc la perfectie datorita locului unde m-am nascut.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?: Nu, nu am mai fauct.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: -
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai aplicat spre o alta agentie a statului.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Spalator de geamuri, mecanic.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Imi doresc sa ma alatur departamentului medical Los Santos datorita pasiunii pe care o port pentru aceasta meserie, fiind a treia generatie din familia mea care a practicat medicina. Abea iesit de pe bancile facultatii, sunt dornic sa imi caut un loc de munca stabil care se potriveste cu specialitatea facultatii pe care am urmat-o, fiind pregatit sa ma alatur. Privind ce se intampla in jurul meu, sunt insetat de a imi insusi abilitati noi si sa dau o mana de ajutor sistemului medical pe care orasul Los Santos il detine, dorind sa deivn un profesionist.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): In opinia, caracteresticile care ma diferenteaza de restul aplicantiilor sunt entuziasmul meu de a performa la cele mai inalte nivele, prospetimea pe care o pot aduce departamentului datorita varstei mele, seriozitatea care defineste aceasta meserie si dorinta de a face bine, fiind in trecut implicat in mai multe activitati de voluntariat.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume: Fabian
  • 4.2 Vârsta: 16 ani
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Timisoara, judetul Timis.
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: Doi ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Am jucat pe vremea cand serverul era in Paleto Bay, insa m-am reapucat de curand.
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?:  12 ore
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?: 3577
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: Aproximativ 5-6 ore pe zi
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu detin sanctiuni pe server.
  • 5.0 Alte informații: Va multumesc pentru atentie.

 

Link to comment
Share on other sites

ACCEPTAT.jpg
 

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord:  Kotcha#6666
  • Director-General Nino Brown
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share